Aşkın İzinde: Aslı ve Gıvanç’ın Dansı – Vermem Seni Ellere 5. Bölüm , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Vermem Seni Ellere 5. Bölüm Fragman İncelemesi

Zeliş ve Hande Karşı Karşıya Geliyor

Zeliş ve Hande sonunda karşı karşıyadır. Zeliş, her şeyi öğrenmek üzeredir. Mehmet, bunu fark ettiğinde büyük bir hamle yapması gerektiğini anlar. Mehmet’in planı işlediğinde Zeliş, Mehmet tarafından yemeğe davet edildiğini zannederken gözünü karakolda açmıştır. Mehmet, paçayı kurtardığını düşündüğünde bu kez Hande, çok başka bir planla karşısına çıkmış, Zeliş ve Mehmet’in burnunun dibine gelmiştir. Mehmet’e, Kıvanç’a ve Uğur’a rahat yüzü yoktur artık.

Hande ve Soner İş Birliği Yapıyor

Hande, Taşkıran’da iş birliği yapabileceği, kullanışlı bir ortak bulmuştur kendisine. Soner’le birlikte Zeliş ve Mehmet’e göz açtırmayacaklardır. Zeliş, başlarda Hande’den rahatsız olsa da zaman geçirmeye başladıkça, onun hakkında yanıldığını düşünmeye başlar. Mehmet’in kendisine olan hislerinin de farkındadır, o yüzden Hande’yi tehlike olarak görmeyecektir. Ama kader, ağlarını öyle bir örecektir ki… Bu defa Hande’nin bile haberi olmadan Zeliş, Mehmet’le ilgili gerçeği öğrenmenin eşiğine gelecektir. Zeliş; Mehmet’le Hande’nin hayatlarını birleştireceği yerdedir.

Vermem Seni Ellere Dizisi Hakkında

Emre Bey ve Buse Meral’in başrollerinde buluştuğu Vermem Seni Ellere, dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş’le her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet’in hikayesini anlatıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran yer alıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Vermem Seni Ellere 5. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Vermem Seni Ellere 5. Bölüm, [tarih] tarihinde yayınlanacaktır.

Vermem Seni Ellere dizisinin yönetmeni kimdir?

Vermem Seni Ellere dizisinin yönetmeni Ali Balcı’dır.

Vermem Seni Ellere dizisinin yapımcısı kimdir?

Vermem Seni Ellere dizisinin yapımcısı Akn Film’dir. Yapımcılar Akın Topuz ve Emre Arda’dır.

Vermem Seni Ellere dizisinin oyuncu kadrosunda kimler bulunmaktadır?

Vermem Seni Ellere dizisinin oyuncu kadrosunda Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran yer almaktadır.

Vermem Seni Ellere dizisinin müziği kim tarafından yapılmıştır?

Vermem Seni Ellere dizisinin müziği Jingle Tv-Batuhan Fırat tarafından yapılmıştır.

Vermem Seni Ellere dizisi hangi yapımcıya aittir?

Vermem Seni Ellere dizisi Akn Film’e aittir.

Vermem Seni Ellere dizisinin sosyal medya hesapları nelerdir?

Vermem Seni Ellere dizisinin sosyal medya hesapları şunlardır:

  • Facebook: [link]
  • Instagram: [link]
  • Twitter: [link]
  • TikTok: [link]

Aşkın İzinde: Aslı ve Gıvanç'ın Dansı - Vermem Seni Ellere 5. Bölüm , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Aslı ve Gıvanç’ın flörtleşmesi – Vermem Seni Ellere 5. Bölüm Fragmanı:

Aşkın İzinde: Aslı ve Gıvanç'ın Dansı - Vermem Seni Ellere 5. Bölüm , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aslı ve Gıvanç’ın flörtleşmesi – Vermem Seni Ellere 5. Bölüm

[ad_2]

vermem seni ellere dizisi,vermem seni ellere dizi,vermem seni ellere oyuncuları,vermem seni ellere başroller,vermem seni ellere ordu,vermem seni ellere son bölüm,vermem seni ellere bölümler,vermem seni ellere fragmanı,vermem seni ellere 1. sezon,vermem seni ellere izle,vermem seni ellere Emre Bey,vermem seni ellere Buse Meral,vermem seni ellere mehmet,vermem seni ellere zeliş,atv dizisi,atv yaz dizileri,vermem seni ellere 5. bölüm

Aslı ve Gıvanç’ın flörtleşmesi – Vermem Seni Ellere 5. Bölüm içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın