Aşkın Sıcak Rüzgarları: Aslı ve Gıvanç’ın Flörtleşmesi , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Vermem Seni Ellere 5. Bölüm İncelemesi

Zeliş ve Hande sonunda karşı karşıyadır. Zeliş her şeyi öğrenmek üzeredir. Mehmet, bunu fark ettiğinde büyük bir hamle yapması gerektiğini anlar. Mehmet’in planı işlediğinde Zeliş; Mehmet tarafından yemeğe davet edildiğini zannederken gözünü karakolda açmıştır. Mehmet, paçayı kurtardığını düşündüğünde bu kez Hande, çok başka bir planla karşısına çıkmış, Zeliş ve Mehmet’in burnunun dibine gelmiştir. Mehmet’e, Kıvanç’a ve Uğur’a rahat yüzü yoktur artık. Hande, Taşkıran’da iş birliği yapabileceği, kullanışlı bir ortak bulmuştur kendisine. Soner’le birlikte Zeliş ve Mehmet’e göz açtırmayacaklardır. Zeliş, başlarda Hande’den rahatsız olsa da zaman geçirmeye başladıkça, onun hakkında yanıldığını düşünmeye başlar. Mehmet’in kendisine olan hislerinin de farkındadır, o yüzden Hande’yi tehlike olarak görmeyecektir. Ama kader, ağlarını öyle bir örecektir ki… Bu defa Hande’nin bile haberi olmadan Zeliş, Mehmet’le ilgili gerçeği öğrenmenin eşiğine gelecektir. Zeliş; Mehmet’le Hande’nin hayatlarını birleştireceği yerdedir.

atv ve Vermem Seni Ellere

atv’nin sevilen dizisi Vermem Seni Ellere, dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş’le her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet’in hikayesini anlatıyor. Emre Bey ve Buse Meral’in başrollerini paylaştığı dizi, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Oyuncu Kadrosu

Ali Balcı’nın yönetmenliğini yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum ve Berk Artıran yer alıyor.

Yapım ve Yaratıcı Ekip

Vermem Seni Ellere’nin yapımcılığını Akn Film üstlenirken, yapımcılar Akın Topuz ve Emre Arda’dır. Dizinin yönetmen koltuğunda Ali Balcı otururken, genel koordinatörlüğünü İlkim Dağlı yapmaktadır. Uyarlamayı Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı gerçekleştirirken, senaryo ekibinde Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan yer almaktadır. Görüntü yönetmenliğini Umut Yörükoğlu üstlenirken, müziklerini Jingle Tv-Batuhan Fırat yapmaktadır. Sanat yönetmenliğini Deniz Emre Özbakan yapmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Vermem Seni Ellere dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Vermem Seni Ellere dizisi atv kanalında yayınlanmaktadır.

2. Dizinin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Dizinin başrollerinde Emre Bey ve Buse Meral yer almaktadır.

3. Dizinin yönetmeni kimdir?

Dizinin yönetmeni Ali Balcı’dır.

4. Dizinin yapımcıları kimlerdir?

Dizinin yapımcıları Akın Topuz ve Emre Arda’dır.

5. Dizinin konusu nedir?

Dizi, dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş’le her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet’in hikayesini anlatmaktadır.

6. Dizinin fragmanını nereden izleyebilirim?

Dizinin fragmanını atv’nin resmi internet sitesi veya sosyal medya hesapları üzerinden izleyebilirsiniz.

7. Dizinin diğer oyuncuları kimlerdir?

Dizinin diğer oyuncuları Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum ve Berk Artıran’dır.

8. Dizinin hangi yapımcı şirket tarafından yapıldığı nedir?

Dizi, Akn Film tarafından yapılmaktadır.

9. Dizinin müziklerini kim yapmaktadır?

Dizinin müziklerini Jingle Tv-Batuhan Fırat yapmaktadır.

10. Dizinin hangi türde olduğu nedir?

Dizi, drama ve aksiyon türünde bir dizidir.

11. Dizinin hangi sosyal medya hesapları bulunmaktadır?

Dizinin Facebook, Instagram, Twitter ve TikTok hesapları bulunmaktadır.

12. Dizinin kaçıncı bölümü yayınlanacak?

Dizinin 5. bölümü yayınlanacaktır.

13. Dizinin hangi gün ve saatte yayınlandığı nedir?

Dizi, [GÜN] günleri saat [SAAT]’te yayınlanmaktadır.

14. Dizinin hangi kanalda ve platformda izlenebileceği nedir?

Dizi, atv kanalında ve [PLATFORM] platformunda izlenebilmektedir.

15. Dizinin fragmanını izlemek için nereye tıklamam gerekiyor?

Dizinin fragmanını izlemek için [BURAYA] tıklayabilirsiniz.

Aşkın Sıcak Rüzgarları: Aslı ve Gıvanç'ın Flörtleşmesi , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Aslı ve Gıvanç’ın flörtleşmesi – Vermem Seni Ellere 5. Bölüm Fragmanı:

Aşkın Sıcak Rüzgarları: Aslı ve Gıvanç'ın Flörtleşmesi , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aslı ve Gıvanç’ın flörtleşmesi – Vermem Seni Ellere 5. Bölüm

[ad_2]

vermem seni ellere dizisi,vermem seni ellere dizi,vermem seni ellere oyuncuları,vermem seni ellere başroller,vermem seni ellere ordu,vermem seni ellere son bölüm,vermem seni ellere bölümler,vermem seni ellere fragmanı,vermem seni ellere 1. sezon,vermem seni ellere izle,vermem seni ellere Emre Bey,vermem seni ellere Buse Meral,vermem seni ellere mehmet,vermem seni ellere zeliş,atv dizisi,atv yaz dizileri,vermem seni ellere 5. bölüm

Aslı ve Gıvanç’ın flörtleşmesi – Vermem Seni Ellere 5. Bölüm içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın