DEPREMİN FATURASI: DR. MAHFİ EĞİLMEZ’DEN YORUM | 18 NİSAN 2023 | İnfo Yatırım , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Depremin Faturası Dr. Mahfi Eğilmez’in Yorumu

İnceleme Yazısı

18 Nisan 2023 tarihli İnfo Yatırım raporunda yer alan “Depremin Faturası Dr. Mahfi Eğilmez’in Yorumu” başlıklı fragman, yatırımcılar tarafından merakla bekleniyor. İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından hazırlanan rapor, genel bilgilendirme amacı taşıyor ve yatırım tavsiyesi değildir.

Bilgilerin Doğruluğu Garanti Edilmemektedir

Raporda yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum, istatistiki şekil ve bilgiler hazırlandığı tarih itibari ile mevcut piyasa koşulları ve güvenirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Sunulan bilgilerin doğruluğu ve bunların yatırım kararlarına uygunluğu tarafımızca garanti edilmemektedir.

Yatırım Kararlarına Etkisi

Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Yatırım Danışmanlığı Kapsamında Değildir

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, yorum ve bilgilerin kullanılmasından doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.

Sıkça Sorulan Sorular

İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. nedir?

İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Türkiye’de faaliyet gösteren bir yatırım şirketidir. Hisse senedi, tahvil-bono, vadeli işlem ve opsiyon sözleşmeleri, yatırım fonları, portföy yönetimi, aracılık hizmetleri gibi birçok alanda yatırım hizmetleri sunmaktadır.

Bu rapor yatırım tavsiyesi midir?

Hayır, bu rapor genel bilgilendirme amacı taşımaktadır ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım kararlarınızı vermeden önce kendi mali durumunuzu, risk ve getiri tercihlerinizi göz önünde bulundurarak uzman bir yatırım danışmanından destek almanız önerilir.

Dr. Mahfi Eğilmez kimdir?

Dr. Mahfi Eğilmez, Türk ekonomist ve akademisyendir. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Eğilmez, doktorasını ABD’deki Kansas Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Halen İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

[ad_1]

DEPREMİN FATURASI DR. MAHFİ EĞİLMEZ’İN YORUMU | 18 NİSAN 2023 | İnfo Yatırım Fragmanı:

DEPREMİN FATURASI: DR. MAHFİ EĞİLMEZ'DEN YORUM | 18 NİSAN 2023 | İnfo Yatırım , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
DEPREMİN FATURASI DR. MAHFİ EĞİLMEZ’İN YORUMU | 18 NİSAN 2023 | İnfo Yatırım

[ad_2]

info yatırım,info yatırım youtube,ekonomi haberleri,ekonomi gündemi,hisse senedi,piyasalar,piyasalar ne olacak,borsada neler oluyor,borsada son durum,borsa,seçim borsayı nasıl etkiler,seçim borsayı nasıl etkiler 2023,borsa analiz,canlı,canlı yayın,seçim öncesi borsa istanbul,seçim sonrası ekonomi,seçim sonrası dolar,seçim sonrası borsa,seçim sonrası dolar ne olur,mahfi eğilmez,mahfi eğilmez borsa,mahfi eğilmez dolar,seçim sonrası ekonomi ne olur

DEPREMİN FATURASI DR. MAHFİ EĞİLMEZ’İN YORUMU | 18 NİSAN 2023 | İnfo Yatırım içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın