Emanet 589. Bölüm Tanıtımı: Kıskançlık Duygusu Doruklarda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Emanet 589. Bölüm Tanıtım | Kıskançlık Yükleniyor

Emanet dizisi, Kanal 7 ekranlarında üçüncü sezonuyla sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Seher’in ölümüyle derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un sessizliğe gömülen hayatı, Emanet ile tekrar ekrana taşınıyor. Bu bölümde ise kıskançlık duygusu ön plana çıkıyor.

Yaman ve Yusuf’un Zorlu Hayatı

Yaman, hayatının alt üst olduğunu düşünürken bir yandan da minik Yusuf’un annesini kaybetmesiyle başa çıkmak zorunda kalır. Seher’in ölümüyle büyük bir acı yaşayan Yaman ve Yusuf’un hikayesi, Emanet dizisiyle izleyicilerle buluşacak. Bu sezon, aksiyonun dozunun arttığı heyecan dolu bölümlerle karşımıza çıkacak.

Üçüncü Sezon Hikayesi

Seher’in ölümünden sonra üç ay geçmiştir. Aziz’in aslında bir tuzağın kurbanı olduğu ortaya çıkar ve suç Seher’in ölümünü üstlenir. Ancak gerçek azmettirici olan Topal, kardeşinin kanıyla aile imparatorluğunun başına geçer. Yaman ise hapse atılmak istense de suçsuz olduğunu kanıtlayarak aklanır.

Yusuf ise Seher’in ölümüyle içine kapanır. Yaman ise hem karısının yasını tutar hem de yeğenini yeniden güldürmek için çabalarken bir türlü başarılı olamaz. Ancak bir gün konağa gelen bir yabancı, Yaman ve Yusuf’un hayatını değiştirecektir. Yusuf’un kalbini yeniden açabilecek mi?

Emanet Dizisi Cumartesi ve Pazar Günleri

Emanet dizisi, büyük bir yasla boğuşan Yaman ve ağabeyinin katilini arayan Nana’nın öyküsünü anlatıyor. Heyecan dolu bölümleriyle Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de izleyicilerle buluşuyor.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Sıkça Sorulan Sorular

1. Emanet dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Emanet dizisi Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

2. Emanet dizisinin yönetmenleri kimlerdir?

Emanet dizisinin yönetmenleri Ayhan Özen ve Taner Tunç’tur.

3. Emanet dizisinin başrol oyuncuları kimlerdir?

Emanet dizisinin başrol oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya’dır.

4. Emanet dizisinin senaryosunu kim yazmaktadır?

Emanet dizisinin senaryosunu Başak Yazı Odası yazmaktadır.

5. Emanet dizisi hangi yapımcı tarafından yapılmaktadır?

Emanet dizisi Karamel Yapım tarafından yapılmaktadır.

Emanet 589. Bölüm Tanıtımı: Kıskançlık Duygusu Doruklarda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Emanet 589. Bölüm Tanıtım | Kıskançlık Yükleniyor Fragmanı:

Emanet 589. Bölüm Tanıtımı: Kıskançlık Duygusu Doruklarda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Emanet 589. Bölüm Tanıtım | Kıskançlık Yükleniyor

Emanet Dizisi,Emanet Yeni Bölüm,Kanal 7 Emanet Dizisi,Emanet Dizisi İzle,Emanet Son Bölüm,Emanet Dizisi Tek Parça,Emanet Dizisi Full,Kanal 7,Kanal 7 Dizileri,Halil İbrahim Ceyhan,Berat Yusuf Özkan,Melih Özkaya,Tolga Pancaroğlu,emanet 3. sezon,emanet son bölüm izle,kanal 7 emanet,emanet nana,emanet yaman,Nanuka Stambolishvili,emanet fragman,emanet tanıtım,emanet yeni bölüm,emanet son bölüm,emanet yeni bölüm fragmanı,Emanet 589. Bölüm Tanıtım

Emanet 589. Bölüm Tanıtım | Kıskançlık Yükleniyor içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın