Emanet 589. Bölüm Tanıtımı | Kıskançlık Hissi Artıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Emanet 589. Bölüm Tanıtım | Kıskançlık Yükleniyor

Emanet dizisi, Kanal 7 ekranlarında üçüncü sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Seher’in ölümüyle derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un sessizliğe gömülen hayatı, Emanet ile ekrandaki yerini alacak.

Yaman ve Yusuf’un Zorlu Hikayesi

Yaman, hayatının tepe taklak olduğunu düşünürken bir yandan mutluluğu yakaladığını düşünürken diğer yandan annesinden sonra sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşacak. Bu heyecanla takip edilen dizi üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Üçüncü Sezon Hikayesi

Seher’in ölümünden sonra üç ay geçer. Seher’in ölümü kendisi de aslında hain bir tuzağın kurbanı olan Aziz’in üstüne kalır. Asıl azmettirici olan Topal ellerinde kardeşinin kanı ile aile imparatorluğunun başına geçerken, Yaman’ı da hapse attırmak için elinden yapar fakat amacına ulaşamaz. Geçen üç ayın içinde, Yaman, Aziz’i öldürme suçuyla göz altına alınsa da işlenen suçtan aklanır.

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Yaman yeğeninin tekrar eskisi gibi olması için birçok yol dener. Bir gün konağa bir yabancı gelir. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Kanal 7’de İzleyicilerle Buluşuyor

Emanet dizisi, büyük yasa gark olan Yaman ve ağabeyinin katilini arayan Nana’nın öyküsünü anlatıyor. Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de izleyicilerle buluşuyor.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Sıkça Sorulan Sorular

1. Emanet dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Emanet dizisi Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

2. Emanet dizisinin konusu nedir?

Emanet dizisi, Seher’in ölümüyle derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un zorlu hayatını konu almaktadır.

3. Emanet dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Emanet dizisi Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da yayınlanmaktadır.

4. Emanet dizisinin yönetmenleri kimlerdir?

Emanet dizisinin yönetmenleri Ayhan Özen ve Taner Tunç’tur.

5. Emanet dizisinde hangi oyuncular yer almaktadır?

Emanet dizisinde Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya gibi oyuncular yer almaktadır.

Emanet 589. Bölüm Tanıtımı | Kıskançlık Hissi Artıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Emanet 589. Bölüm Tanıtım | Kıskançlık Yükleniyor Fragmanı:

Emanet 589. Bölüm Tanıtımı | Kıskançlık Hissi Artıyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Emanet 589. Bölüm Tanıtım | Kıskançlık Yükleniyor

[ad_2]

Emanet Dizisi,Emanet Yeni Bölüm,Kanal 7 Emanet Dizisi,Emanet Dizisi İzle,Emanet Son Bölüm,Emanet Dizisi Tek Parça,Emanet Dizisi Full,Kanal 7,Kanal 7 Dizileri,Halil İbrahim Ceyhan,Berat Yusuf Özkan,Melih Özkaya,Tolga Pancaroğlu,emanet 3. sezon,emanet son bölüm izle,kanal 7 emanet,emanet nana,emanet yaman,Nanuka Stambolishvili,emanet fragman,emanet tanıtım,emanet yeni bölüm,emanet son bölüm,emanet yeni bölüm fragmanı,Emanet 589. Bölüm Tanıtım

Emanet 589. Bölüm Tanıtım | Kıskançlık Yükleniyor içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın