Esaret Dizisi’nin Heyecan Dolu 109. Bölüm Fragmanı İle Tanışın! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

AŞKIN İNTİKAM İLE DANSI ESARET İLE KANAL 7’DE

Kanal 7’nin Yeni Dizisi: Esaret

Kanal 7 ekranlarında heyecan dolu bir serüven başlıyor. İntikam ve aşkın mücadelesi, Kanal 7’nin yeni dizisi Esaret ile izleyicilerle buluşuyor. Ünlü oyuncu Cenk Torun ve güzelliğiyle dikkatleri çeken Mahassine Merabet’in başrollerini paylaştığı Esaret, Kanal 7 izleyicilerini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor.

Orhun ve Hira’nın Öyküsü

Esaret, farklı hikayesiyle dikkat çekiyor. Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kader, çöl rüzgârlarını İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ‘esaret’ başlamıştır bir kere.

Esaret’in Oyuncu Kadrosu ve Yapım Ekibi

Esaret’in yönetmenliğini Ayhan Özen ve Serkan Mut üstlenirken, senaryosu Başak Yazı Odası tarafından kaleme alındı. Dizinin oyuncu kadrosunda Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Ceren Su Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem ve Sinem Karaçoban yer alıyor. Dizinin müzikleri Minör tarafından hazırlandı ve sanat yönetmenliğini Müslüm Çalasın yaptı. Esaret, Karamel Yapım tarafından üretildi.

Esaret’in Yayın Günleri ve Saatleri

Esaret, 21 Kasım’dan itibaren hafta içi her gün saat 19:00’da Kanal 7’de yayınlanacak. Orhun ve Hira’nın öyküsüne tanık olmak için Kanal 7’yi takip etmeyi unutmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Esaret’in konusu nedir?

Esaret, Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve köle Hira’nın intikamla yoğrulan aşkını konu ediyor. Orhun, kız kardeşinin katillerini cezalandırmak için yola çıkar ve Afrika’dan dönerken yanında köle Hira vardır. İkisinin yolları İstanbul’da kesişir ve ‘esaret’ başlar.

Esaret’in oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Esaret’in oyuncu kadrosunda Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Ceren Su Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem ve Sinem Karaçoban yer alıyor.

Esaret ne zaman yayınlanacak?

Esaret, 21 Kasım’dan itibaren hafta içi her gün saat 19:00’da Kanal 7’de yayınlanacak.

Esaret Dizisi'nin Heyecan Dolu 109. Bölüm Fragmanı İle Tanışın! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Esaret Dizisi 109. Bölüm Fragmanı @esaretdizisi Fragmanı:

Esaret Dizisi'nin Heyecan Dolu 109. Bölüm Fragmanı İle Tanışın! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Esaret Dizisi 109. Bölüm Fragmanı @esaretdizisi

[ad_2]

kanal 7 filmleri izle,Esaret,esaret dizisi kanal 7,esaret yeni bölüm izle,esaret yeni bölüm fragmanı,Türkçe dizi izle,televizyon dizileri,izle film dizi,sezonluk dizi,kanal 7 hint dizileri izle,720p dizi izle,esaret son bölüm kanal 7,kanal 7 esaret,esaret birinci sezon,esaret yeni sezon bölümleri,esaret 1. Sezon,redemption,redemption serial,esaret dizisi 109 bölüm izle,esaret 109. bölüm izle,redemption episode 109,esaret 109,esaret 11 mayıs

Esaret Dizisi 109. Bölüm Fragmanı @esaretdizisi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın