Eşim Benzerim Yok 20. Bölüm 1. Fragmanıyla Şaşırtmaya Devam Ediyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Eşim Benzerim Yok 20. Bölüm 1. Fragmanı İncelemesi

Eşim Benzerim Yok 19. Bölüm

Eşim Benzerim Yok, hafta içi her gün 16.00’da FOX’ta izleyicilerle buluşuyor. Bu yarışma programında 12 yarışmacı, 10 hafta boyunca büyük bir ödülü kazanmak için yeteneklerini, zekalarını ve stratejilerini kullanacak. Sürprizlerle dolu bir evde geçecek olan günlerinde, yarışmacılarımızın heyecanı hiç eksik olmayacak.

Yarışmacıların Zorlu Mücadelesi

Yarışmacılarımız, yaklaşık 8 saatlerini sürprizlerle dolu evde geçirecekler. Ancak yalnızca iyi yemek yapmak, yetenekli olmak veya zeka oyunlarında başarılı olmak yeterli olmayacak. Aynı zamanda haftanın 5. gününde gerçekleşecek elemeleri de başarıyla atlatmaları gerekecek. Bu da sadece yetenek ve zeka değil; rakiplerin güçlü ve zayıf yönlerini analiz etmek, doğru ittifaklar kurmak ve rakiplerle doğru ilişkiler kurmak gerektirecek.

Haftanın Finali ve Büyük Ödül

Haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı, haftanın ödülünü kazanacak. Ancak asıl büyük ödülü kazanan ise yarışmanın sonunda büyük para ödülünün sahibi olacak. Heyecan dolu mücadeleler ve sürprizlerle dolu ev, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Künye

Yapım: BLOOM MEDYA

Yapımcı: UYGAR ATAŞ

Sunucu: BURCU ESMERSOY

İlgili Linkler

FOX Resmi Web Sitesi: [link]

FOX Eşim Benzerim Yok Resmi Web Sitesi: [link]

Eşim Benzerim Yok Resmi Facebook Hesabı: [link]

Eşim Benzerim Yok Resmi İnstagram Hesabı: [link]

Eşim Benzerim Yok Resmi Twitter Hesabı: [link]

Eşim Benzerim Yok Resmi Youtube Hesabı: [link]

Sıkça Sorulan Sorular

1. Eşim Benzerim Yok ne zaman yayınlanıyor?

Eşim Benzerim Yok, hafta içi her gün 16.00’da FOX’ta yayınlanıyor.

2. Yarışmanın süresi ne kadar?

Yarışma, 10 hafta boyunca devam edecek.

3. Yarışmacılar ne kadar süreyle evde kalacaklar?

Yarışmacılar, yaklaşık 8 saatlerini sürprizlerle dolu evde geçirecekler.

4. Haftanın finalinde ne olacak?

Haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı, haftanın ödülünü kazanacak. Yarışmanın kazananı ise büyük para ödülünün sahibi olacak.

5. Yarışmacılar neler yapmalı?

Yarışmacıların iyi yemek yapmaları, yetenekli olmaları ve zeka oyunlarında başarılı olmalarının yanı sıra, rakiplerin güçlü ve zayıf yönlerini analiz etmeleri, doğru ittifaklar kurmaları ve rakiplerle doğru ilişkiler kurmaları gerekiyor.

Eşim Benzerim Yok 20. Bölüm 1. Fragmanıyla Şaşırtmaya Devam Ediyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Eşim Benzerim Yok 20. Bölüm 1. Fragmanı @Esim_Benzerim_Yok Fragmanı:

Eşim Benzerim Yok 20. Bölüm 1. Fragmanıyla Şaşırtmaya Devam Ediyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Eşim Benzerim Yok 20. Bölüm 1. Fragmanı @Esim_Benzerim_Yok

[ad_2]

FOX,FOX Program,FOX Programları,Eşim Benzerim Yok,Eşim Benzerim Yok programı,günlük programlar,burcu esmersoy,burcu esmersoy program,eşim benzerim yok sunucusu,eşim benzerim yok Burcu Esmersoy,Eşim Benzerim Yok tanıtım,Eşim Benzerim Yok fragman,Eşim Benzerim Yok Burcu Esmersoy,Eşim Benzerim Yok tanıtımları,eşim benzerim yok fragman,Eşim Benzerim Yok 20. Bölüm Fragmanı

Eşim Benzerim Yok 20. Bölüm 1. Fragmanı @Esim_Benzerim_Yok içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın