Fedakar Dizisi 20. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Pazar) #fedakar #devotion , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Fedakar Dizisi: İntikamın Aşka Dönüşü

Kanal 7’nin Yeni Yıldızı: Fedakar

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar dizisi, intikamın aşka dönüşen heyecan dolu öyküsüyle hafta sonlarının yıldızı olmaya devam ediyor. Dizide, çocuk yaşta annesiz kalan Elif ve zengin bir ailenin tek veliahdı Tarık’ın bir kurşunla değişen hayatları anlatılıyor.

Elif ve Tarık’ın Yolculuğu

Elif, annesini kaybettikten sonra kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abla olur. Ancak, hayatı bir anda altüst olur ve kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yüzleşmek zorunda kalır. Diğer yandan, Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişir. Tarık, ablasının intikamını almak için Elif’i kaçırıp tutsak eder. Ancak, hiç beklenmedik bir anda Elif ve Tarık arasında imkansız bir aşk doğar.

Aşkın Gücü ve Fedakarlık

Dizide, zamanın aşılması imkansız olan engelleri ortadan kaldırmaya yardım edip etmeyeceği, aşkın gücünün kardeş acısını unutmaya yetip yetmeyeceği, Elif’in merhametinin Tarık’ın yaralarını sarabileceği gibi sorulara cevap aranıyor. Fedakarlık ve aşkın gücü, izleyicileri ekran başına kilitleyen ana unsurlar arasında yer alıyor.

Fedakar Dizisi Fragmanları

Fedakar dizisi, her hafta sonu Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümleri için yayınlanan fragmanlar, izleyicileri heyecanlandırıyor ve merak uyandırıyor. En son yayınlanan Fedakar 20. Bölüm Fragmanı, 21 Mayıs Pazar günü ekrana gelecek.

Sıkça Sorulan Sorular

Fedakar dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Fedakar dizisi, her hafta sonu Kanal 7 ekranlarında cumartesi ve pazar günleri saat 19:00’da yayınlanıyor.

Fedakar dizisi kaç bölüm sürecek?

Fedakar dizisi, toplam 39 bölüm sürecek.

Fedakar dizisi nerede çekiliyor?

Fedakar dizisi, İstanbul’da çekiliyor.

Fedakar dizisi oyuncuları kimlerdir?

Fedakar dizisi oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Seray Gözler, Mehmet Aslantuğ, İpek Filiz Yazıcı, Burak Tamdoğan, Merve Dizdar, ve Ali İpin gibi isimler yer alıyor.

Fedakar Dizisi 20. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Pazar) #fedakar #devotion , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Fedakar 20. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Pazar) #fedakar #devotion Fragmanı:

Fedakar Dizisi 20. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Pazar) #fedakar #devotion , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Fedakar 20. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Pazar) #fedakar #devotion

[ad_2]

fedakar,kanal 7 filmleri izle,yeni hint dizileri,Türkçe dizi izle,televizyon dizileri,izle film dizi,sezonluk dizi,kanal 7 hint dizileri izle,720p dizi izle,fedakar dizisi kanal 7,fedakar konusu,fedakar yeni bölüm izle,fedakar dizisi oyuncuları,fedakar yeni bölüm fragmanı,fedakar dizisi 20,fedakar 20. bölüm,fedakar 19. bölüm fragman,yeni dizi,kanal 7 dizileri izle,devotion,devotion serial,devotion kanal7,fedakar fragman,fedakar izle,fedakar tanıtım

Fedakar 20. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Pazar) #fedakar #devotion içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın