Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. Bölüm: Güçlü Bir Çocuk , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin 36. Bölümünde Neler Oldu?

Servet’in Yakayı Ele Verişi

Servet’in yakayı ele vermesiyle birlikte tüm sırlar açığa çıktı. Ancak bu durum Songül’ü de Yörük’ün gerçekte kim olduğunu öğrenmeye itti. Songül, bu durum karşısında oldukça kırıldı ve üzüldü. Sadi, Songül’e kendini affettirmeye çalışırken küçük bir mucize gerçekleşti.

Derya’nın Şoku

Derya, Mert’in çıkan test sonuçlarıyla hayatının şokunu yaşadı. Mert babasının kim olduğunu öğrenmeden Derya’yla konuşmamaya karar verdi. Gizem ise Mert ve Derya arasındaki iletişimi kurarken Asuman her zamanki gibi bu iletişimi koparmak için elinden geleni yaptı.

Aylin’in Üzüntüsü

Aylin, anneannesinden öğrendikleriyle büyük bir üzüntü yaşadı. Araz, Aylin’in babasını bulmak için elinden geleni yapmaya karar verdi. Ancak en son ulaştığı adreste Aylin’le birlikte yıkıcı bir manzara ile karşılaştı.

Sadi’nin Geçmişi

Servet’in mahkemesi, Songül’ün geçmişle olan hesabın sonsuza dek kapanmasını sağladı. Ancak şimdi geçmiş defterler Sadi için açılacak.

‘Z Kuşağı’na Gerçekçi Bir Bakış

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Dizide, Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıkları konu alınacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” mesajı verilecek.

Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Yeni Yıldızlar Kazandıracak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, sektöre yeni yıldızlar kazandıracak ve çok konuşulacak bir dizi olarak karşımıza çıkıyor.

İzleyici Kitlesi

Dizinin izleyici kitlesi geniş bir yelpazeye sahip. Özellikle ‘Z Kuşağı’na hitap eden dizi, gençlerin ilgisini çekiyor.

Show TV’de

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Perşembe günleri saat 20.00’de Show TV’de yayınlanıyor.

Show TV YouTube Kanalı

Dizinin yayınlandığı kanal olan Show TV’nin YouTube kanalına abone olarak yeni bölümleri kaçırmayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Gelsin Hayat Bildiği Gibi hangi günler yayınlanıyor?

Dizi, Perşembe günleri saat 20.00’de Show TV’de yayınlanıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin konusu nedir?

Dizi, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıkları konu alınacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” mesajı verilecek.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda kimler var?

Dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. Bölüm 1. Fragman | “O da senin kadar güçlü bir çocuk..” Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. Bölüm: Güçlü Bir Çocuk , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. Bölüm 1. Fragman | “O da senin kadar güçlü bir çocuk..”

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,turkish channel,tv channel,turkish drama,entertainment,eğlence,gelsin hayat bildiği gibi dizi,gelsin hayat bildiği gibi oyuncuları,gelsin hayat bildiği gibi fragman,gelsin hayat bildiği gibi izle,gelsin hayat bildiği gibi show tv,gelsin hayat bildiği gibi dizisi ve oyuncuları,gelsin hayat bildiği gibi 36. bölüm,ghbg fragman,devrim özkan,ertan saban,gelsin hayat bildiği gibi 36. bölüm 2. fragman

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. Bölüm 1. Fragman | “O da senin kadar güçlü bir çocuk..” içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın