Hayatın Akışına Bırakın – 37. Bölüm Önizlemesi , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Bölüm İncelemesi

27 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Dizinin başrollerinde Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Neslihan Yeldan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Attila Olgaç gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Proje Tasarımı ve Senaryo

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin senaryosu Gani Müjde tarafından kaleme alınmıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturmaktadır. Yapımcılığını ise Necati Akpınar üstlenmiştir.

Konu

Dizi, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek. Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu.

Resmi Hesaplar

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin resmi hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

27 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.

Dizinin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Neslihan Yeldan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Attila Olgaç gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Dizinin senaryosunu kim yazdı?

Gani Müjde tarafından kaleme alınmıştır.

Dizinin yönetmeni kim?

Altan Dönmez.

Dizinin yapımcısı kim?

Necati Akpınar.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 37.Bölüm Tanıtımı Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Hayatın Akışına Bırakın – 37. Bölüm Önizlemesi , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 37.Bölüm Tanıtımı

bkm,gelsin hayat bildiği gibi,yeni dizi,bkm dizi,show tv,yeni bölüm,tanıtım,fragman,ghbg dizisi,Ertan Saban,Özge Özberk,Devrim Özkan,Nilsu Berfin Aktaş,Mustafa Açılan,Özgü Delikanlı,Sanem Babi,Onur Özer,Rojbin Erden,Ali Berge,Melisa Bostancıoğlu,Murat Göçmez,Furkan Murat Uğur,Mehmet Deniz Sarıkaş,full bölüm,7 emin,emin,yedi emin,sadi payaslı,payaslı,karabayır,karabayır lisesi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 37.Bölüm Tanıtımı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın