Gönül Dağı’nda Çocukların Geleceği Garanti Altında mı? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Gönül Dağı 98. Bölüm İncelemesi: Amcaoğulları’nın Yardımı

Gönül Dağı’nın 98. bölümünde, amcaoğulları Teknoloji Geliştirme Enstitüsü’nde çalışmaya başlar ve hayallerine bir adım daha yaklaşırlar. Ancak Gedelli sakinlerinden birinin yardıma ihtiyacı olduğunu öğrenince, amcaoğulları hemen harekete geçerler. Peki, hangi zorluklarla karşılaşırlar?

Öte yandan, Rıfat’a emanet para veren Selim Dayı geri gelir ve Rıfat ne yapacağını bilemez. Mihriban ise Rıfat’ı zor durumdan kurtarmak için elinden geleni yapar. Bu durumda Mihriban’ın ne yapacağı merak konusu.

Sefer ise aldığı bir haberle eskiden yaşadığı köye gider ve bir karar vermek zorunda kalır. Sefer’in ne yapacağı ise bölümün en merak edilen konularından biri.

Son olarak, Keriman Ferses Müzik için yeni şarkıcılar arar ve kiminle şarkı yapmak isteyeceği de bölümdeki önemli detaylardan biridir.

Gönül Dağı, her cumartesi TRT 1’de yayınlanmaktadır ve sosyal medya hesaplarıyla da takip edilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular:

Gönül Dağı’nın hangi bölümü yayınlanacak?
Gönül Dağı her cumartesi TRT 1’de yayınlanmaktadır. Hangi bölümün yayınlanacağı ise her hafta değişmektedir.

Gönül Dağı’nın konusu nedir?
Gönül Dağı, Anadolu’nun güzel bir köyünde yaşayan insanların hayatını konu alan bir dizidir. Dizide, aile bağları, sevgi, dostluk, dayanışma ve mücadele gibi temalar işlenmektedir.

Gönül Dağı’nın resmi sosyal medya hesapları nelerdir?
Gönül Dağı’nın resmi sosyal medya hesapları şunlardır: Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube. Bu hesaplar üzerinden diziye dair güncel bilgilere ve içeriklere erişebilirsiniz.

Gönül Dağı'nda Çocukların Geleceği Garanti Altında mı? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte “Bu çocuklara asla karışılmayacak, onlara her imkân sunulacak demedim mi?” – Gönül Dağı 98. Bölüm Fragmanı:

Gönül Dağı'nda Çocukların Geleceği Garanti Altında mı? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
“Bu çocuklara asla karışılmayacak, onlara her imkân sunulacak demedim mi?” – Gönül Dağı 98. Bölüm

[ad_2]

gönül dağı,gönüldağı,gonul dagi,gonuldagi,gönül dağı dizisi,gönül dağı dizi,gönül dağı trt,gönül dağı trt dizisi,gönül dağı 98. bölüm,gönüldağı 98 bölüm,gönül dağı 98. bölüm sahne,gönül dağı sahneleri,gönül dağı 98,trt,trt1,gönül dağı amcaoğulları,gönül dağı amcaoğulları destek,gönül dağı azize hanım,gönül dağı azize hanımdan destek,gönül dağı azize hanım amcaoğullarının yanında,gönül dağı amcaoğulları azize,gönül dağı amcaoğulları istanbul

“Bu çocuklara asla karışılmayacak, onlara her imkân sunulacak demedim mi?” – Gönül Dağı 98. Bölüm içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın