Gönül Dağı’nın 103. Bölümünde Yaşar ve Şennur’un Nikahı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Gönül Dağı 103. Bölüm İncelemesi: Aşkın ve Barışın Hikayesi

Gönül Dağı 103. bölümüyle yine izleyicileri ekran başına kilitledi. Bu bölümde Taner, Selma’nın kendisine olan aşkını öğrendi ve bu durum Ramazan ile arasının bozulmasına sebep oldu. Amcaoğulları’nın barışması için neler yapılacak? İşte, Gönül Dağı 103. bölümünde yaşananlar ve detaylı incelemesi…

Taner ve Selma Arasındaki Aşk

Gönül Dağı 103. bölümünde Taner, Selma’nın kendisine olan aşkını öğrenir. Selma’nın açıklamaları karşısında şaşkına dönen Taner, duygularını anlamaya çalışır. Aradan geçen süre sonrası Taner ve Selma ilk kez duyguları hakkında konuşurlar. İkili ne karar verecektir? Bu sorunun cevabı gelecek bölümlerde belli olacak.

Barışın Hikayesi

Ramazan’ın yaptıklarından dolayı Taner ve Ramazan’ın arası bozulur. Ancak, Amcaoğulları’nın barışması için neler yapılacak? Bu sorunun cevabı da gelecek bölümlerde belli olacak.

Dişçi Musa ve Azize’nin Nikahı

Gönül Dağı 103. bölümünde Dişçi Musa ve Azize’nin aile arasında nikahı olacaktır. Nikah sırasında ne yaşanacaktır? Bu sorunun cevabı da merakla bekleniyor.

Sedef ve İsmet’in Sınav Sonuçları

Sedef ve İsmet’in girdiği sınav sonuçları açıklanır. Zahide ve Sefer’in bir karar vermesi gerekmektedir. Arslan Ailesi’ni bekleyen karar nedir? Bu sorunun cevabı da gelecek bölümlerde belli olacak.

Asuman ve Cemile’nin Doğumu

Asuman ve Cemile’nin doğumu yaklaşmıştır. İkilinin doğumu sırasında neler olacaktır? Bu sorunun cevabı da merakla bekleniyor.

Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı 103. bölümünde yine birbirinden başarılı oyuncular yer aldı. Berk Atan, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Ayten Uncuoğlu, Zümre Meğreli, Öznur Yağcı, Güliz Aybay, Sait Seçkin, Sevilay Gültekin, Hande Nur Tekin, Beril Karademir, Samet Arda Mercan, Ali Toptaş, Sercan İnceer, Mücahit Koçak, Cengiz Sezgin, Melis Sevinç, Eren Can Vurucu, Faruk Karagül, Özlem Mert Köseoğlu, Kadir Bertan, Mustafa Şahin, Ulaş İnan Torun gibi birbirinden başarılı oyuncular, Gönül Dağı 103. bölümünde de performanslarıyla izleyicilerden tam not aldılar.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Gönül Dağı’nın 103. bölümünde neler yaşandı?
2. Taner ve Selma arasındaki aşk nasıl gelişti?
3. Ramazan’ın yaptıklarından dolayı Taner ve Ramazan’ın arası bozuldu mu?
4. Dişçi Musa ve Azize’nin nikahında neler yaşandı?
5. Sedef ve İsmet’in sınav sonuçları ne oldu?
6. Asuman ve Cemile’nin doğumu nasıl geçti?
7. Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?
8. Gönül Dağı’nın resmi sosyal medya hesapları nelerdir?

Gönül Dağı'nın 103. Bölümünde Yaşar ve Şennur'un Nikahı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Yaşar ve Şennur’un Nikahı – Gönül Dağı 103. Bölüm @GonulDagiTRT Fragmanı:

Gönül Dağı'nın 103. Bölümünde Yaşar ve Şennur'un Nikahı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Yaşar ve Şennur’un Nikahı – Gönül Dağı 103. Bölüm @GonulDagiTRT

[ad_2]

gönül dağı,gönül dağı izle,gönül dağı son bölüm,gönül dağı full bölüm,gönül dağı yeni bölüm,gönül dağı fragman,gönül dağı dizisi,gönül dağı trt,trt1,trt dizileri,berk atan,gülsim ali,trt gönül dağı son bölüm izle,Nazlı Pınar Kaya,Cihat Süvarioğlu,Semih Ertürk,Eser Eyüboğlu,gönül dağı 103,gönül dağı 103. bölüm,gönül dağı sezon finali

Yaşar ve Şennur’un Nikahı – Gönül Dağı 103. Bölüm @GonulDagiTRT içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın