Gönül Dağı’nın Yeni Bölümü Bu Akşam TRT 1’de! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Gönül Dağı 103. Bölüm Özeti: Taner ve Selma Arasındaki Aşkın Sonu

Giriş

TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’nın 103. bölümünde heyecanlı anlar yaşanıyor. Taner, Selma’nın kendisine olan aşkını öğrenmiş ve aralarında bir karar vermek zorunda kalmıştır. Ramazan’ın yaptıkları ise Taner ve Ramazan’ın arasının bozulmasına neden olmuştur. Amcaoğulları nasıl barışacak ve aile arasında neler yaşanacak? İşte Gönül Dağı 103. bölüm özeti:

Taner ve Selma Arasındaki Aşk

Taner, Selma’nın kendisine olan aşkını öğrendiğinde oldukça şaşırmıştır. Aradan geçen süre sonrası ikili ilk kez duyguları hakkında konuşurlar. Ancak, Taner’in aklında hala geçmişteki acı dolu anılar vardır. Selma ise onun kalbini kazanmak için elinden geleni yapmaktadır. İkili ne karar verecektir?

Ramazan’ın Yaptıkları

Ramazan’ın yaptıkları, Taner ve Ramazan’ın arasının bozulmasına neden olmuştur. Ancak, aile arasında barış sağlanması için herkes elinden geleni yapar. Amcaoğulları nasıl barışacak ve aile arasında neler yaşanacak?

Dişçi Musa ve Azize’nin Nikahı

Dişçi Musa ve Azize’nin aile arasında nikahı olacaktır. Nikah sırasında ne yaşanacaktır? Gönül Dağı 103. bölümde bu sorunun yanıtı da veriliyor.

Sedef ve İsmet’in Sınav Sonuçları

Sedef ve İsmet’in girdiği sınav sonuçları açıklanır. Zahide ve Sefer’in bir karar vermesi gerekmektedir. Arslan Ailesi’ni bekleyen karar nedir?

Asuman ve Cemile’nin Doğumu

Asuman ve Cemile’nin doğumu yaklaşmıştır. İkilinin doğumu sırasında neler olacaktır? Gönül Dağı 103. bölümde bu sorunun yanıtı da veriliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Gönül Dağı’nın hangi bölümü yayınlanacak?

Gönül Dağı’nın 103. bölümü yayınlanacak.

Gönül Dağı’nın resmi sosyal medya hesapları nelerdir?

Gönül Dağı’nın resmi sosyal medya hesapları şunlardır: Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube.

Gönül Dağı hangi günler yayınlanıyor?

Gönül Dağı her cumartesi TRT 1’de yayınlanıyor.

Gönül Dağı'nın Yeni Bölümü Bu Akşam TRT 1'de! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Gönül Dağı Yeni Bölümüyle Bu Akşam TRT 1’de! Fragmanı:

Gönül Dağı'nın Yeni Bölümü Bu Akşam TRT 1'de! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Gönül Dağı Yeni Bölümüyle Bu Akşam TRT 1’de!

gönül dağı,gönüldağı,gonul dagi,gonuldagi,gönül dağı fragman,gönül dağı fragmanı,gonul dagi fragman,gönüldağı fragman,gönül dağı izle,gönül dağı dizisi,gönül dağı trt,trt dizileri,gonul dagi izle,gonul dagi dizisi,gonul dagi trt,gönül dağı yeni fragman,gönül dağı son bölüm,gönül dağı yeni bölüm,trt,trt1,gönül dağı 103 bölüm,gönül dağı 103 2. fragmanı,gönül dağı 103,gonul dagi 103,gönül dağı amcaoğulları,gönül dağı taner selma,gönül dağı sefer zahide

Gönül Dağı Yeni Bölümüyle Bu Akşam TRT 1’de! içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın