Hamarat Ellerimle Lezzet Şöleni: En Hamarat Benim 404. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

En Hamarat Benim 404. Bölüm Fragmanı | Ağzının Tadını Nerede Bıraktın?

En Hamarat Benim, temizliğine, yemeklerine ve misafirperverliğine güvenenlerin yarışması olarak ekranlarda yerini alıyor. FOX’un sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunumuyla her gün 13.45’te izleyicilerle buluşan program, beş becerikli ve eğlenceli yarışmacıyı ağırlıyor.

404. bölüm fragmanında, yarışmacılar evlerinin temizliğini gösterdikten sonra mutfakta hünerlerini sergiliyorlar. Bu kez çay saati için nefis yiyecekler hazırlayan yarışmacılar, haftanın finalinde en yüksek puanı alan kişiye büyük ödülü kazandıracak.

Yarışmanın yapımcılığını Talya Prodüksiyon üstlenirken, Dilek Dağcıoğlu ve Ebru Erkal Kip yapımcılığı, Mehmet Şengün yönetmenliği ve Ramazan Sarı uygulayıcı yapımcılığı üstleniyor.

En Hamarat Benim, FOX’un resmi web sitesi ve YouTube kanalı üzerinden de takip edilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular:

En Hamarat Benim ne zaman yayınlanıyor?

En Hamarat Benim, hafta içi her gün 13.45’te FOX’ta yayınlanıyor.

En Hamarat Benim’in konusu nedir?

En Hamarat Benim, temizliğine, yemeklerine ve misafirperverliğine güvenenlerin yarışması olarak ekranlarda yerini alıyor. Yarışmacılar, evlerinin temizliğini gösterdikten sonra mutfakta hünerlerini sergiliyorlar. Haftanın finalinde en yüksek puanı alan kişi büyük ödülü kazanıyor.

En Hamarat Benim’in yapımcısı kimdir?

En Hamarat Benim’in yapımcılığını Talya Prodüksiyon üstlenirken, Dilek Dağcıoğlu ve Ebru Erkal Kip yapımcılığı, Mehmet Şengün yönetmenliği ve Ramazan Sarı uygulayıcı yapımcılığı üstleniyor.

En Hamarat Benim 404. Bölüm Fragmanı | Ağzının Tadını Nerede Bıraktın? Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Hamarat Ellerimle Lezzet Şöleni: En Hamarat Benim 404. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
En Hamarat Benim 404. Bölüm Fragmanı | Ağzının Tadını Nerede Bıraktın?

fox,en hamarat benim,En Hamarat Benim,Kadir Ezildi,temizlik programı,kadir ezildi programı,en hamarat benim program,gündüz kuşağı,kadir ezildi en hamarat benim,en hamarat benim son bölüm,en hamarat benim yeni bölüm,en hamarat benim komik sahneler,kadir ezildi komik sahneler,kadir ezildi temizlik,En Hamarat Benim 404. Bölüm Fragmanı | Ağzının Tadını Nerede Bıraktın?,En Hamarat Benim 404. Bölüm Fragmanı

En Hamarat Benim 404. Bölüm Fragmanı | Ağzının Tadını Nerede Bıraktın? içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın