Hayatın Akışına Bırakın – 37.Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi: Yeni Bölüm İncelemesi

Bir grup gencin hayatını değiştiren Gelsin Hayat Bildiği Gibi, yeni bölümüyle 27 Nisan Perşembe 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşuyor. Dizinin başrollerinde Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Neslihan Yeldan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Attila Olgaç yer alıyor.

Proje Tasarımı ve Senaryo

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin proje tasarımı ve senaryosu usta isim Gani Müjde’ye ait. Müjde, dizinin konusunu “Herkes ikinci bir şansı hak eder” şeklinde özetliyor.

Yönetmen ve Yapımcı

Dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturuyor. Yapımcılığını ise Necati Akpınar üstleniyor.

Hikaye

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin yaşadıklarını konu alıyor. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra hayatları değişen gençler, ikinci bir şansı hak ettiklerini kanıtlamak için mücadele ediyorlar.

Yeni Bölüm Tanıtımı

37. bölümde neler olacak? İzleyicileri neler bekliyor? Yeni bölüm tanıtımı, heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Abone Olun!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin resmi hesaplarına abone olarak, yeni bölümlerden ve güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca BKM Kanalı, Çok Güzel Hareketler Kanalı ve Güldür Güldür Show Kanalı’na da abone olarak, eğlenceli içeriklerden anında haberdar olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00’de Show TV’de yayınlanıyor.

Dizinin yönetmeni kim?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yönetmeni Altan Dönmez.

Dizinin senaristi kim?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin senaristi usta isim Gani Müjde.

Dizinin konusu nedir?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin yaşadıklarını konu alıyor. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra hayatları değişen gençler, ikinci bir şansı hak ettiklerini kanıtlamak için mücadele ediyorlar.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 37.Bölüm Tanıtımı Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Hayatın Akışına Bırakın – 37.Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 37.Bölüm Tanıtımı

bkm,gelsin hayat bildiği gibi,yeni dizi,bkm dizi,show tv,yeni bölüm,tanıtım,fragman,ghbg dizisi,Ertan Saban,Özge Özberk,Devrim Özkan,Nilsu Berfin Aktaş,Mustafa Açılan,Özgü Delikanlı,Sanem Babi,Onur Özer,Rojbin Erden,Ali Berge,Melisa Bostancıoğlu,Murat Göçmez,Furkan Murat Uğur,Mehmet Deniz Sarıkaş,full bölüm,7 emin,emin,yedi emin,sadi payaslı,payaslı,karabayır,karabayır lisesi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 37.Bölüm Tanıtımı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın