Hayatın Akışına Bırakın – 40. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Bölümüyle Show TV’de!

18 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yeni bölümü için heyecanlı mısınız? Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi, Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Neslihan Yeldan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Attila Olgaç gibi isimleri bir araya getiriyor.

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturuyor. Yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Gelsin Hayat Bildiği Gibi, hayata bir sıfır geride başlayan bir grup gencin yaşadıklarını konu alıyor. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra hayatları değişen gençlerin hikayesi, “Herkes ikinci bir şansı hak eder” mesajıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Dizinin resmi hesaplarından takip edebileceğiniz gibi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi kanalına abone olarak yeni bölümlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca BKM Kanalı, Çok Güzel Hareketler Kanalı ve Güldür Güldür Show Kanalı’na da abone olarak eğlenceli içeriklerden haberdar olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Gelsin Hayat Bildiği Gibi hangi kanalda yayınlanıyor?
Dizi, Show TV’de yayınlanıyor.

– Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda kimler var?
Dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Neslihan Yeldan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Attila Olgaç gibi isimler yer alıyor.

– Dizinin senaryosunu kim yazdı?
Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin senaryosu Gani Müjde’ye ait.

– Dizinin yönetmeni kim?
Dizinin yönetmeni Altan Dönmez.

Hayatın Akışına Bırakın – 40. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 40. Bölüm Tanıtımı Fragmanı:

Hayatın Akışına Bırakın – 40. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 40. Bölüm Tanıtımı

[ad_2]

bkm,gelsin hayat bildiği gibi,yeni dizi,bkm dizi,show tv,yeni bölüm,tanıtım,fragman,ghbg dizisi,Ertan Saban,Özge Özberk,Devrim Özkan,Nilsu Berfin Aktaş,Mustafa Açılan,Özgü Delikanlı,Sanem Babi,Onur Özer,Rojbin Erden,Ali Berge,Melisa Bostancıoğlu,Murat Göçmez,Furkan Murat Uğur,Mehmet Deniz Sarıkaş,full bölüm,7 emin,emin,yedi emin,sadi payaslı,payaslı,karabayır,karabayır lisesi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 40. Bölüm Tanıtımı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın