Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 57. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Benimle Kal Dizisi 55. Bölüm İzle

Kanal 7 ekranlarında yepyeni, romantik bir serüven başlıyor. Yayınlandığı dönemde heyecanlı konusuyla dikkatleri üzerine çeken Molkki, ‘Benimle Kal’ adıyla Türk izleyicilerinin karşısına çıkmaya geliyor.

Purvi’nin Sürükleyici Hayat Hikayesi

Ailesinin isteğiyle hiç tanımadığı bir adamla evlenen Purvi’nin sürükleyici hayat hikayesi ‘Benimle Kal’ ile ekrana geliyor. Kendisinden yaşça büyük olan Virendra Pratap ile evlenmek zorunda kalan Purvi’nin yeni hayatına alışma çabası Benimle Kal ile izleyicilerine heyecan dolu bir macera yaşatıyor.

Bir Aile Olabilmek İçin Çaba

Henüz hayatının baharında, büyük idealleri olan Purvi, önceki eşinden iki çocuğu bulunan köy muhtarı Virendra Pratap ile evlendirilir. Virendra’nın çocukları, aralarının bozuk olduğu babalarının evlenmesini kabullenemeyip Purvi’ye cephe alır. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Purvi kendisine düşman olan üvey çocuklarının kalbini kazanmaya çalışır. Purvi, kendi düzenini kurmak isterken bir yandan da aile olabilmek için çocuklar ve babalarını yakınlaştırmak için çabalar.

Sorunlar ve Engeller

Fakat Purvi ve Virendra’nın evliliğindeki tek sorun bu değildir. Virendra’nın üvey kardeşi Vaibhav, ağabeyinin mutlu olmasına engel olmak için her fırsatta ikilinin başına iş açar. Hayata hep iyi yönünden bakmaya çalışan Purvi ve ikinci baharını yaşamaya çalışan Virendra arasında neler olacak? Vaibhav, Virendra’nın ailesini nasıl felaketlere sürükleyecek? Geçmişten gelen misafir birbirlerine alışmaya başlayan Purvi ve Virendra’nın evliliğini nasıl etkileyecek? Tüm soruların cevabı Benimle Kal’da yer alıyor.

Benimle Kal Hafta İçi Her Akşam Kanal 7’de

Purvi ve Virendra’nın sıra dışı evliliklerinin konu edildiği ‘Benimle Kal’ hafta içi her akşam 21:20’de Kanal 7’de yayınlanıyor. Bu heyecan dolu diziyi kaçırmamak için Kanal 7’yi takip etmeyi unutmayın!

Yönetmen: Muzammil Desai, Yapımcı: Ekta Kapoor, Senaryo: Saba Mumtaz

Oyuncular:

  • Priyal Mahajan
  • Amar Upadhyay
  • Shantanu Monga
  • Priyanka Zemse
  • Toral Rasputra
  • Supriya Shukla
  • Shraddha Jaiswal
  • Ritwik Gupta
  • Anushka Sharma

Tür: Romantik, Dram

Sıkça Sorulan Sorular

1. Benimle Kal dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Benimle Kal dizisi Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

2. Dizinin konusu nedir?

Dizi, Purvi’nin kendisinden yaşça büyük olan Virendra Pratap ile evlenmek zorunda kalmasının ardından yaşadığı sürükleyici hayat hikayesini konu almaktadır.

3. Hangi gün ve saatte izleyebilirim?

Benimle Kal dizisi hafta içi her akşam 21:20’de Kanal 7’de yayınlanmaktadır.

4. Dizinin yönetmeni ve yapımcısı kimdir?

Dizinin yönetmeni Muzammil Desai, yapımcısı ise Ekta Kapoor’dur.

5. Dizide hangi oyuncular yer almaktadır?

Dizide Priyal Mahajan, Amar Upadhyay, Shantanu Monga, Priyanka Zemse, Toral Rasputra, Supriya Shukla, Shraddha Jaiswal, Ritwik Gupta ve Anushka Sharma gibi oyuncular yer almaktadır.

6. Dizinin türü nedir?

Benimle Kal dizisi romantik ve dram türündedir.

Kanal 7’yi Sosyal Medyadan Takip Edin

Web Sitesi: [link]

Facebook: [link]

Twitter: [link]

Instagram: [link]

#Kanal7 #kanal7dizileri #BenimleKal , Benimle Kal 57. Bölüm Fragmanı | 25 Temmuz Salı @benimlekal

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 57. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Benimle Kal 57. Bölüm Fragmanı | 25 Temmuz Salı @benimlekal Fragmanı:

Heyecan Dolu Anlarla Dolu Benimle Kal 57. Bölüm Fragmanı İle Karşınızda! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Benimle Kal 57. Bölüm Fragmanı | 25 Temmuz Salı @benimlekal

kanal 7,Hint Dizileri,kanal 7 filmleri izle,kanal 7 hint dizisi,yeni hint dizileri,kanal 7 hint dizileri izle,benimle kal kanal 7,Benimle Kal,benimle kal hint dizisi,benimle kal dizisi yeni fragman,benimle kal 57. bölüm izle,benimle kal 57. bölüm,kanal 7 dizileri,benimle kal 57,benimle kal 57. bölüm fragmanı,benimle kal 24 temmuz salı,benimle kal 57. fragman,molkki kanal 7,molkki türkçe dublaj,molkki 57 episode,molkki 57 teaser,molkki

Benimle Kal 57. Bölüm Fragmanı | 25 Temmuz Salı @benimlekal içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın