Silent Hope, 28 Eylül’de yayınlanacak açılış animasyonunu ortaya koyuyor!

Marvelous ve XSEED Games, yaklaşan eylem RPG oyunları Silent Hope (JP: Frederica) için açılış animasyonunu açıkladı

Marvelous ve XSEED Games, yaklaşan eylem RPG oyunları Silent Hope (JP: Frederica) için açılış animasyonunu açıkladı. Japon grubu Kami wa Saikoro wo Furanai tarafından seslendirilen tema şarkısını ve ünlü animasyon stüdyosu A-1 Pictures tarafından üretilen animasyonu ortaya çıkardılar. Oyun, 28 Eylül’de Nintendo Switch için piyasaya sürülecek ve ardından 4 Ekim 2023’te Steam’de yayınlanacak.

Oyunun Tanıtımına Göre

Silent Hope’ta, huzurlu bir krallık korkunç bir felaketle vuruldu. Ardından gelen kaos ortamında, insanlar birbirlerini aldatmaya ve arkadan vurmaya başladılar. Kral güçlü sihrini kullanarak insanların konuşma yeteneklerini çaldı ve kendini Uçurum’a attı. Kızı olan Prenses, sonsuz bir gözyaşı seliyle ağladı ve sonunda kendisini dev bir kristal gözyaşı damlasına hapsedildi.

Bu olaylar yıllarca unutulduktan sonra, yedi gökkuşağı renkli ışık Uçurum’dan uçtu. Bu umut ışınları, Prenses’in çağrısına yanıt vermek için yedi kahraman şeklinde Prenses’in önüne çıktı. Kral neden kızını ve insanlarını terk etti? Ve neden onların konuşma yeteneklerini çaldı?

“`json

“`

Yorum yapın