Hicran’ın Heyecan Dolu 135. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Hicran 136. Bölüm Fragmanı: Emre için Sır Saklama Kararı!

Hicran hayranlarına müjde! Hicran 136. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve merakla beklenen yeni bölümde neler olacağına dair ipuçları veriyor. Fragmanda, Hicran’ın Emre için sırrını saklamayı kabul ettiği görülüyor. Bu kararın ne gibi sonuçlar doğuracağı ise merak konusu.

Fragmanın devamında ise Yeliz, Koray’ın elinden kurtulduktan sonra Melek’e karşı bir düşmanlık besliyor gibi görünüyor. Cihan’ın aşk itirafı ise Leyla’yı oldukça sarsıyor ve annesi Nurten ile yakınlaşmaya başlıyor.

Hicran hayranları, yeni bölümün yayın tarihini de merakla bekliyorlar. Fragmanda belirtilene göre, Hicran 136. Bölümü 29 Mayıs Pazartesi günü saat 17.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

Hicran’ın heyecan dolu yeni bölümü için hazır mısınız? O zaman hemen YouTube kanalına abone olun ve Kanal D’nin canlı yayınını takip edin. Ayrıca, Kanal D’nin yayın akışını da kontrol etmeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular:

Hicran 136. Bölüm ne zaman yayınlanacak?
– Hicran 136. Bölümü 29 Mayıs Pazartesi günü saat 17.00’de Kanal D’de izleyebilirsiniz.

Hicran’ın yeni bölümünde neler olacak?
– Fragmanda görüldüğü kadarıyla, Hicran Emre için sırrını saklamayı kabul ediyor ve Yeliz Melek’e karşı düşmanlık besliyor gibi görünüyor. Ayrıca, Cihan’ın aşk itirafı Leyla’yı oldukça sarsıyor ve annesi Nurten ile yakınlaşmaya başlıyor.

Hicran’ın yeni bölümünü nereden izleyebilirim?
– Hicran’ın yeni bölümünü Kanal D’de izleyebilirsiniz. Ayrıca, Kanal D’nin canlı yayınını ve yayın akışını takip edebilirsiniz.

Hicran'ın Heyecan Dolu 135. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Hicran 135. Bölüm Fragmanı Fragmanı:

Hicran'ın Heyecan Dolu 135. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Hicran 135. Bölüm Fragmanı

[ad_2]

Kanal D,Kanald,kanal d dizileri,kanal d tanıtım,hicran,hicrandizi,hicran fragman,hicran yeni bölüm,hicran izle,berk bakioğlu,yağmur çokgenç,hicran son bölüm,hicran tanıtım,hicran yeni fragman,hicran son bölüm fragman,günlük dizi,dizi izle,hicran kayalar,elçin zehra irem,emre aksoy,nisa sofiya aksongur,yeliz altınsoy,melek aksoy,hilal tüfek,melda arat,özlem sürek,hicran yeni bölüm fragmanı,Hicran 135. Bölüm,Hicran 135. bölüm fragmanı

Hicran 135. Bölüm Fragmanı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın