Kısmet 8. Bölüm 2. Fragmanı | Biz Evleniyoruz , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kısmet 8. Bölüm 2. Fragmanı | “Biz Evleniyoruz”

Kısmet dizisinin heyecan dolu 8. bölümünün ikinci fragmanı yayınlandı! Fragmanda “Biz Evleniyoruz” diyen karakterlerin mutluluğu izleyicileri de sarıyor. İşte fragmanın detayları ve beklentilerimiz!

Kısmet 7. Bölüm Sahnelerini İzlemek İçin Tıklayın

Kısmet dizisi, her Cuma akşamı saat 20.00’de FOX’ta izleyicileriyle buluşuyor. Mahallenin gözbebeği Avukat Doğan ile güzeller güzeli komşusu Melike’nin 5 yaşından beri süren aşk hikayesini anlatan dizi, izleyicileri her bölümüyle ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Ancak her aşk gibi bu hikayede de kavuşmak için sadece sevgi yeterli olmuyor. İki tarafın da zorluklarla mücadele etmesi ve engelleri aşması gerekiyor. İşte Kısmet’in 8. bölümünün ikinci fragmanıyla ilgili detaylar!

Fragman İncelemesi

İkinci fragman, izleyicileri heyecanlandırmayı başarıyor. Fragmanın başında, Avukat Doğan ve Melike’nin romantik bir anı yaşadığı sahneyle karşılaşıyoruz. İkili, birbirlerine olan aşklarını bir kez daha ilan ediyor ve “Biz Evleniyoruz” diyorlar. Bu sözler, izleyicileri de mutlu ediyor ve gelecek bölümde neler olacağı konusunda merak uyandırıyor.

Fragmanın devamında ise, çiftin evlilik hazırlıklarına tanık oluyoruz. Düğün salonunda geçen sahneler, izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor. Ancak mutluluğun yanı sıra zorluklar da kendini gösteriyor. İkili, ailelerinin beklentileri ve çıkan sorunlarla mücadele etmek zorunda kalıyor. Bu durum, izleyicileri gelecek bölümde nelerin olacağı konusunda düşündürüyor ve meraklandırıyor.

Oyuncu Kadrosu

Kısmet dizisinin başrollerinde Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar yer alıyor. Ayrıca Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent, Serhan Ernak, Sezer Koç, Göktuğ Yıldırım, Deniz Gürkan, Gökçe Şen, Nebi Tolga Yılmaz ve Naz Öngen gibi başarılı oyuncular da dizinin kadrosunda yer alıyor.

Künye
  • Yapımcı: Fatih Aksoy & Mehmet Yiğit Alp
  • Yönetmen: Semih Bağcı
  • Senaryo: Mahinur Ergun & Yusuf Reha Alp
  • Genel Koordinatör: Emel Kurt
  • Uygulayıcı Yapımcı: Seyhan Kaya
  • Tür: Romantik Komedi
İlgili Linkler

Sıkça Sorulan Sorular

Kısmet dizisi ne zaman yayınlanıyor?

Kısmet dizisi her Cuma akşamı saat 20.00’de FOX’ta yayınlanıyor.

Kısmet dizisinin başrollerinde kimler yer alıyor?

Kısmet dizisinin başrollerinde Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar yer alıyor.

Fragmanda neler oluyor?

Fragmanda, Avukat Doğan ve Melike’nin evlenme kararı aldığı anları görüyoruz. Ayrıca çiftin evlilik hazırlıkları ve karşılaştıkları zorluklar da fragmanda yer alıyor.

Kısmet 8. Bölüm 2. Fragmanı | Biz Evleniyoruz , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Kısmet 8. Bölüm 2. Fragmanı | “Biz Evleniyoruz ” Fragmanı:

Kısmet 8. Bölüm 2. Fragmanı | Biz Evleniyoruz , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kısmet 8. Bölüm 2. Fragmanı | “Biz Evleniyoruz ”

kısmet dizisi,kısmet,fox,cem gelinoğlu,özge özacar,medyapım,cem gelinoğlu kısmet,özge özacar kısmet,kısmet yeni dizi,kısmet izle,Kısmet,Kısmet izle,cem gelinoğlu sahneleri,özge özacar sahneleri,cenan adıgüzel kısmet,cenan adıgüzel sahneleri,lale mansur kısmet,Zeynep Kankonde,kısmet dizisi izle,Kısmet 8. Bölüm 2. Fragmanı,Kısmet 8. Bölüm 2. Fragmanı | Biz Evleniyoruz

Kısmet 8. Bölüm 2. Fragmanı | “Biz Evleniyoruz ” içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın