Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | Bu gece bu işi bitireceğiz! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Maviye Sürgün Yeni Bölümüyle Çarşamba 21.30’da Show TV’de!

Ozan, Defne’nin gözünün önünde Ricordo’yu zehirleyerek içinde olduğu durumun ciddiyetini anlaması istemiştir. Ali Defne’nin tehlikede olduğunu anladığı için peşlerini bırakmamıştır. Ricardo’nun komaya girmesi Ozan ve Defne’yi birer şüpheli haline getirir. Ozan’ın geçmişinden gelen Seval, tüm dengesini alt üst eder. Murat’ın yaşam umudu adına Ozan’ın yeni getirdiği altınları gözüne kestiren Defne, bu konuda da adım atar. Ancak hiçbir şey planlandığı gibi gitmeyecektir. Arda’nın okul gezisindeyken kaybolması herkesi çok korkutur.

Maviye Sürgün’ün Hikayesi

Maviye Sürgün, uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali’nin (Caner Cindoruk) hikayesini anlatıyor. Eşi Ayda’nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberiyle çocukları ve eşini de yanına alarak, Çamlıkıyı’da butik otel işleten kayınpederi Salih’in (Hakan Salınmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda’nın vefatıyla tüm aile derin bir yasa boğulur. Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne’dir (Damla Sönmez).

Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne’yi ‘Tanrı Misafiri’ olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır. Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne’nin kendi için bir çıkış yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur.

Maviye Sürgün Yeni Bölüm Fragmanı

“Bir zamanlar sadece karaya vuran dalgaların seslerinin yükseldiği Çamlıkıyı’da; Ali, Defne ve Ozan üçgeninde; çevredeki herkesi de içine alarak sürükleyecek, geri dönüşü olmayan hareketli günlerin ve tutkulu aşkların yaşanması, sırların ve aile ilişkilerinin ortalığa dökülmesi artık kaçınılmazdır.”

Maviye Sürgün Yeni Bölüm Ne Zaman?

Maviye Sürgün’ün heyecan dolu yeni bölümü Çarşamba akşamı saat 21.30’da Show TV’de izleyicilerle buluşacak. Bu bölümde neler olacak? Ali, Defne ve Ozan arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacak? Arda’nın kaybolması herkesi nasıl etkileyecek? Tüm bu soruların cevapları için Maviye Sürgün’ü kaçırmayın!

Maviye Sürgün Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Merakla beklenen Maviye Sürgün yeni bölüm fragmanını izlemek için Show TV YouTube kanalına abone olabilirsiniz. Fragmanı buradan izleyebilirsiniz: [link]

Maviye Sürgün Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. Maviye Sürgün hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Maviye Sürgün yeni bölümleri her Çarşamba akşamı saat 21.30’da Show TV’de yayınlanmaktadır.

2. Maviye Sürgün’ün konusu nedir?

Maviye Sürgün, Ali’nin geçici hafıza kaybı yaşayan Defne’yi kurtarmasıyla başlayan olayları konu edinir. Defne’nin geçmişiyle yüzleşmesi ve Ali ile Ozan arasında yaşanan aşk üçgeniyle birlikte sırların ve aile ilişkilerinin ortaya çıkmasını anlatır.

3. Maviye Sürgün’ün başrollerinde kimler yer alıyor?

Maviye Sürgün’ün başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak yer almaktadır.

4. Maviye Sürgün’ü nereden izleyebilirim?

Maviye Sürgün’ü Show TV kanalından televizyonunuzdan izleyebilir veya Show TV YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | Bu gece bu işi bitireceğiz! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | “Bu gece bu işi bitireceğiz!” Fragmanı:

Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | Bu gece bu işi bitireceğiz! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | “Bu gece bu işi bitireceğiz!”

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,turkish channel,tv channel,turkish drama,entertainment,eğlence,maviye sürgün,maviye sürgün dizi,maviye sürgün dizisi,maviye sürgün oyuncuları,maviye sürgün show tv,maviye sürgün yeni dizi,maviye sürgün tanıtım,maviye sürgün fragman,maviye sürgün caner cindoruk,maviye sürgün damla sönmez,maviye sürgün serkan altunorak,maviye sürgün 8. bölüm fragmanı,maviye sürgün 8. bölüm 2. fragman

Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | “Bu gece bu işi bitireceğiz!” içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın