Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | Bu gece bu işi bitireceğiz! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Maviye Sürgün Yeni Bölümüyle Çarşamba 21.30’da Show TV’de!

Ozan, Defne’nin gözünün önünde Ricordo’yu zehirleyerek içinde olduğu durumun ciddiyetini anlaması istemiştir. Ali Defne’nin tehlikede olduğunu anladığı için peşlerini bırakmamıştır. Ricardo’nun komaya girmesi Ozan ve Defne’yi birer şüpheli haline getirir. Ozan’ın geçmişinden gelen Seval, tüm dengesini alt üst eder. Murat’ın yaşam umudu adına Ozan’ın yeni getirdiği altınları gözüne kestiren Defne, bu konuda da adım atar. Ancak hiçbir şey planlandığı gibi gitmeyecektir. Arda’nın okul gezisindeyken kaybolması herkesi çok korkutur.

Maviye Sürgün’ün Hikayesi

Maviye Sürgün’ün hikayesi; uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda’nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı’da butik otel işleten kayınpederi Salih’in (Hakan Salınmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda’nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur. Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne’dir (Damla Sönmez). Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne’yi ‘Tanrı Misafiri’ olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır. Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne’nin kendi için bir çıkış yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur.

“Bir zamanlar sadece karaya vuran dalgaların seslerinin yükseldiği Çamlıkıyı’da; Ali, Defne ve Ozan üçgeninde; çevredeki herkesi de içine alarak sürükleyecek, geri dönüşü olmayan hareketli günlerin ve tutkulu aşkların yaşanması, sırların ve aile ilişkilerinin ortalığa dökülmesi artık kaçınılmazdır”

Maviye Sürgün yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 21.30’da Show TV’de!

Show TV YouTube Kanalına Abone Ol →

#ShowTV

#MaviyeSürgün

Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | “Bu gece bu işi bitireceğiz!”

Sıkça Sorulan Sorular

1. Maviye Sürgün hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Maviye Sürgün yeni bölümleri Çarşamba akşamları saat 21.30’da Show TV’de yayınlanmaktadır.

2. Maviye Sürgün’ün konusu nedir?

Maviye Sürgün, Ali’nin eşi Ayda’nın ölümüyle başlayan hikayeyi anlatmaktadır. Ali, geçici hafıza kaybına uğrayan Defne’yi kurtarır ve onu otele getirir. Ancak Defne’nin geçmişi ve Ozan ile olan ilişkisi sırlarla doludur.

3. Maviye Sürgün’ün başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Maviye Sürgün’ün başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

4. Maviye Sürgün’ün fragmanını nereden izleyebilirim?

Maviye Sürgün’ün fragmanlarını Show TV YouTube kanalından izleyebilirsiniz. Kanala abone olarak fragmanlardan ve diziyle ilgili diğer videolardan haberdar olabilirsiniz.

Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | Bu gece bu işi bitireceğiz! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | “Bu gece bu işi bitireceğiz!” Fragmanı:

Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | Bu gece bu işi bitireceğiz! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | “Bu gece bu işi bitireceğiz!”

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,turkish channel,tv channel,turkish drama,entertainment,eğlence,maviye sürgün,maviye sürgün dizi,maviye sürgün dizisi,maviye sürgün oyuncuları,maviye sürgün show tv,maviye sürgün yeni dizi,maviye sürgün tanıtım,maviye sürgün fragman,maviye sürgün caner cindoruk,maviye sürgün damla sönmez,maviye sürgün serkan altunorak,maviye sürgün 8. bölüm fragmanı,maviye sürgün 8. bölüm 2. fragman

Maviye Sürgün 9. Bölüm 2. Fragman | “Bu gece bu işi bitireceğiz!” içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın