Üvey Anne 2. Bölüm Fragmanı: Efsun Dışında Başka Kadın Asla! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Üvey Anne Dizisi İnceleme: Etkileyici Hikayesi ve Zengin Oyuncu Kadrosuyla Ekrana Kilitleyecek!

ONN Medya imzalı yapım Üvey Anne, her Pazartesi 20.00’de atv ekranlarında dizi severleri ekrana kilitleyecek. H. Hakan Eren’in yapımcılığını üstlendiği dizi, gerçek bir hikayeden esinlenerek senaryosunu Yasemin Kırbaş’ın kaleme aldığı etkileyici bir hikayeye sahip. Yasemin Türkmenli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, zengin oyuncu kadrosuyla da adından söz ettirecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Bengü Ergin, Nehir Gökdemir, Ecenaz Üçer, Doruk Öztürk, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Ali Yerlikaya, Duygu Erokan, Göker Ersivri, Defne Hacıoğlu, Deniz Hıracan, Selinda Nur Keküllüoğlu, Emir Kaan Özkan ve Ayşen İnci yer alıyor.

Yasemin Kırbaş’ın proje tasarımı ve senaryosu, Hülya Vural ve Yasemin Kırbaş’ın hikayesiyle birleşerek izleyicilere unutulmaz bir dizi deneyimi sunacak. Özgür Yılmaz’ın yönetici yapımcılığında, Eser Taşkıran’ın müzikleri ve Refik Çakar’ın görüntü yönetmenliğiyle Üvey Anne, izleyicileri derinden etkileyecek.

Dizinin fragmanı, “Bu eve asla ama asla Efsun’dan başka kadın girmeyecek” sözleriyle dizi severlerin merakını arttırdı. Üvey Anne’nin ikinci bölüm fragmanı, heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Sıkça Sorulan Sorular:

Üvey Anne dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?
Üvey Anne dizisi, atv kanalında her Pazartesi saat 20.00’de yayınlanıyor.

Üvey Anne dizisinin yapımcısı kim?
Üvey Anne dizisinin yapımcısı H. Hakan Eren’dir.

Üvey Anne dizisinin senaryosunu kim yazdı?
Üvey Anne dizisinin senaryosunu Yasemin Kırbaş yazdı.

Üvey Anne dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?
Üvey Anne dizisinin oyuncu kadrosunda Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Bengü Ergin, Nehir Gökdemir, Ecenaz Üçer, Doruk Öztürk, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Ali Yerlikaya, Duygu Erokan, Göker Ersivri, Defne Hacıoğlu, Deniz Hıracan, Selinda Nur Keküllüoğlu, Emir Kaan Özkan ve Ayşen İnci yer alıyor.

Üvey Anne dizisinin yönetmeni kim?
Üvey Anne dizisinin yönetmeni Yasemin Türkmenli’dir.

Üvey Anne 2. Bölüm Fragmanı: Efsun Dışında Başka Kadın Asla! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Üvey Anne 2. Bölüm Fragmanı | “Bu eve asla ama asla Efsun’dan başka kadın girmeyecek” @UveyAnne Fragmanı:

Üvey Anne 2. Bölüm Fragmanı: Efsun Dışında Başka Kadın Asla! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Üvey Anne 2. Bölüm Fragmanı | “Bu eve asla ama asla Efsun’dan başka kadın girmeyecek” @UveyAnne

üvey anne,atv,yeni dizi,üvey anne dizi,uvey anne,hazal filiz küçükköse,kutsi,aslı tandoğan,ezgi şenler,turkish drama,türk dizisi,üvey anne 1. bölüm,üvey anne ilk bölüm,üvey annne birinci bölüm izle,üvey anne 2. bölüm fragmanı

Üvey Anne 2. Bölüm Fragmanı | “Bu eve asla ama asla Efsun’dan başka kadın girmeyecek” @UveyAnne içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın