Vermem Seni Ellere: 7. Bölüm 3. Fragmanı – Sen gökyüzüne aitsin, ben Taşkıran’a! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Vermem Seni Ellere 7. Bölüm 3. Fragmanı İncelemesi

Her Pazar akşamı saat 20.00’de atv’de yayınlanan Vermem Seni Ellere dizisi, Emre Bey ve Buse Meral’in başrollerini paylaştığı bir hikayeyi anlatıyor. Bu hikaye, dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş ile her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet’in bir araya gelmesiyle başlıyor.

Oyuncu Kadrosu

Dizinin yönetmenliğini Ali Balcı üstlenirken, oyuncu kadrosunda Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum ve Berk Artıran yer alıyor.

Yapım ve Yönetmenlik

Akn Film tarafından yapılan dizi, Akın Topuz ve Emre Arda tarafından yapımcılığını üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Ali Balcı oturuyor. Genel koordinatörlüğünü İlkim Dağlı’nın yaptığı dizi, Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı tarafından uyarlanmıştır. Senaryosunu ise Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan birlikte kaleme almıştır. İkinci yönetmenlik görevini ise Işılsu Günday üstlenmiştir.

Fragman İncelemesi

Vermem Seni Ellere 7. Bölüm 3. Fragmanı, “Sen gökyüzüne aitsin, ben Taşkıran’a!” sloganıyla dikkat çekiyor. Fragmanda, Zeliş ve Mehmet’in aşk dolu anları, heyecanlı sahneler ve sürpriz gelişmeler izleyiciye sunuluyor. Fragman, dizinin heyecan dolu atmosferini ve karakterlerin duygusal yolculuğunu başarılı bir şekilde yansıtıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Vermem Seni Ellere dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Vermem Seni Ellere dizisi atv kanalında her Pazar akşamı saat 20.00’de yayınlanmaktadır.

2. Dizinin başrollerinde kimler yer alıyor?

Dizinin başrollerinde Emre Bey ve Buse Meral yer almaktadır.

3. Dizinin yönetmeni kimdir?

Dizinin yönetmeni Ali Balcı’dır.

4. Dizinin konusu nedir?

Dizi, dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş ile macera ve aksiyon tutkunu Mehmet’in hikayesini anlatmaktadır.

5. Hangi yapım şirketi diziyi yapıyor?

Dizi, Akn Film tarafından yapılmaktadır.

6. Dizinin fragmanı nerede izlenebilir?

Dizinin fragmanı atv YouTube kanalında ve sosyal medya hesaplarında izlenebilir.

7. Dizinin hangi sosyal medya hesapları bulunmaktadır?

Dizinin Facebook, Instagram, Twitter ve TikTok hesapları bulunmaktadır.

atv Facebook: [link]

atv Instagram: [link]

atv Twitter: [link]

atv TikTok: [link]

Unutmayın, Vermem Seni Ellere dizisi her Pazar akşamı saat 20.00’de atv’de yayınlanıyor. Heyecan dolu anları ve duygusal yolculuğu kaçırmamak için fragmanı izleyebilir ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz!

Vermem Seni Ellere: 7. Bölüm 3. Fragmanı - Sen gökyüzüne aitsin, ben Taşkıran'a! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Vermem Seni Ellere 7. Bölüm 3. Fragmanı |”Sen gökyüzüne aitsin, ben Taşkıran’a!” @VermemSeniElleretv Fragmanı:

Vermem Seni Ellere: 7. Bölüm 3. Fragmanı - Sen gökyüzüne aitsin, ben Taşkıran'a! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Vermem Seni Ellere 7. Bölüm 3. Fragmanı |”Sen gökyüzüne aitsin, ben Taşkıran’a!” @VermemSeniElleretv

[ad_2]

turkish drama,vermem seni ellere dizisi,vermem seni ellere dizi,vermem seni ellere oyuncuları,vermem seni ellere başroller,vermem seni ellere ordu,vermem seni ellere son bölüm,vermem seni ellere bölümler,vermem seni ellere fragmanı,vermem seni ellere 1. sezon,vermem seni ellere izle,vermem seni ellere Emre Bey,vermem seni ellere Buse Meral,vermem seni ellere mehmet,vermem seni ellere zeliş,atv dizisi,atv yaz dizileri,vermem seni ellere 7. bölüm fragmanı

Vermem Seni Ellere 7. Bölüm 3. Fragmanı |”Sen gökyüzüne aitsin, ben Taşkıran’a!” @VermemSeniElleretv içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın