Yanıp Tutuşan Aşk! Ateş ve Leyla Birlikte! | Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı | Ateş ve Leyla Birlikte Oluyor!

#YaÇokSeversen perşembe saat 20.00’de Kanal D’de!

Hayatını yurt dışında geçiren Ateş, babasının ölümü sebebiyle yıllar önce terk ettiği İstanbul’a geri dönmek zorunda kalır. Yolu ailesini bulmak için dolandırıcılık yapan sahte gelin Leyla ile kesişir. Aralarındaki inkar edilemez çekime rağmen Leyla’nın attığı bir tokat ile ayrılırlar. Ateş vasiyet açıklanır açıklanmaz dönmenin planını yaparken beklenmeyen olur. Babası sadece ona değil tüm aileye bir sürpriz yapmıştır.

Ateş mirastan men edilmek pahasına vasiyeti reddeder ama geçmişle ilgili öğrendiği bir sır kararını değiştirir. Bu sırada Leyla ailesinden kalan kolyeyi kaybettiği için otele döner ve öfkeli damada yakalanır. Kaçarken nereye gittiğini bilmediği bir arabaya biner. Ateş ve Leyla’nın yolları tekrar kesişecektir. İkisi de hayatlarının tamamen değişeceğinden henüz habersizdir.

OYUNCULAR:

Kerem Bürsin, Hafsanur Sancaktutan, Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebbuziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman, Durukan Çelikkaya, Özgün Akaçça, Lara Aslan, Adin Külçe, Arven Yavuz

ABONE OLMAYI VE PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN !

Telif hakkı, reklam (business) ve iletişim ➥

lenamedyasponsorluk@gmail.com

#YaÇokSeversen #KeremBürsin #HafsanurSancaktutan

ya çok seversen 6 bölüm fragmanı ateş leyla kanal d ya cok seversen 5 bolum full izle son yeni bölüm fragman kerem bursin hafsanur sancaktutan , Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı | Ateş ve Leyla Birlikte Oluyor!

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Ya Çok Seversen dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Ya Çok Seversen dizisi Kanal D’de yayınlanmaktadır.

2. Dizinin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Dizinin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan yer almaktadır.

3. Dizinin konusu nedir?

Dizi, yurt dışında yaşayan Ateş’in İstanbul’a geri dönmesi ve sahte gelin Leyla ile karşılaşması üzerine gelişen olayları konu almaktadır.

4. Fragmanda neler oluyor?

Fragmanda Ateş’in babasının sürpriz bir vasiyet yapması, Ateş ve Leyla’nın yollarının tekrar kesişmesi ve hayatlarının tamamen değişeceği olaylar yer almaktadır.

5. Dizi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Dizi perşembe günleri saat 20.00’de yayınlanmaktadır.

Yanıp Tutuşan Aşk! Ateş ve Leyla Birlikte! | Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı | Ateş ve Leyla Birlikte Oluyor! Fragmanı:

Yanıp Tutuşan Aşk! Ateş ve Leyla Birlikte! | Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı | Ateş ve Leyla Birlikte Oluyor!

ya çok seversen,ya çok seversen fragman,kerem bursin,hafsanur sancaktutan,ya çok seversen 6 bölüm fragmanı,ya çok seversen 6 bölüm fragman,kanal d,ya cok seversen,ateş leyla,ya çok seversen dizi,ya çok seversen full izle,yeni dizi,turkish drama,turkish series,ya çok seversen 5 bölüm full izle,ya çok seversen ateş leyla,ya çok seversen tanıtım,ateş leyla klip,ya çok seversen 6 bölüm,ya çok seversen 6,ya cok seversen 6 fragman,ya cok seversen 5.bolum

Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı | Ateş ve Leyla Birlikte Oluyor! içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın