Yemek Severler İçin: Lezzetli Tavsiye 24. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Adıyaman’ın meşhur lezzeti çiğ köfte, Lezzetli Tavsiye’nin 24. bölümünde mercek altına alınıyor! Turgay Başyayla’nın sunumuyla ekrana gelen programda, Adıyaman’ın çiğ köftesiyle ilgili lezzetli tavsiyeler veriliyor.

Fragmanın başında Adıyaman’ın çiğ köfte diyarı olduğu belirtiliyor ve hemen ardından lezzetli tavsiyelerin başladığı müjdesi veriliyor. Görsel olarak da çiğ köftenin lezzetli görüntüleri ekrana geliyor.

Lezzetli Tavsiye’nin bu bölümünde Adıyaman’ın çiğ köftesi hakkında bilgi verilirken, aynı zamanda çiğ köftenin nasıl yapılacağına dair ipuçları da veriliyor. Programda ayrıca, çiğ köftenin yanında hangi yiyeceklerin tercih edilebileceği de anlatılıyor.

Lezzetli Tavsiye’nin her bölümünde olduğu gibi, bu bölümde de Turgay Başyayla’nın samimi sunumu ve lezzetli tavsiyeleriyle izleyicilerin yemek keyfi artıyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Lezzetli Tavsiye hangi gün ve saatte yayınlanıyor?
Lezzetli Tavsiye, her hafta Cumartesi günleri saat 18.00’de TRT 1’de yayınlanıyor.

– Lezzetli Tavsiye’nin diğer bölümlerinde hangi lezzetler ele alınıyor?
Lezzetli Tavsiye’nin diğer bölümlerinde Türkiye’nin farklı yörelerindeki lezzetler ele alınıyor. Her bölümde farklı bir lezzet mercek altına alınıyor.

– Lezzetli Tavsiye’nin sunucusu kimdir?
Lezzetli Tavsiye’nin sunucusu Turgay Başyayla’dır.

– Lezzetli Tavsiye’nin sosyal medya hesapları nelerdir?
Lezzetli Tavsiye’nin TRT 1’a ait sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilir.

Yemek Severler İçin: Lezzetli Tavsiye 24. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Lezzetli Tavsiye 24. Bölüm Fragmanı Fragmanı:

Yemek Severler İçin: Lezzetli Tavsiye 24. Bölüm Fragmanı , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Lezzetli Tavsiye 24. Bölüm Fragmanı

[ad_2]

trt1,trt,lezzetli tavsiye,lezzetli tavsiye adıyaman,turgay başyayla,turbay başyayla ile lezzetli tavsiye,adıyaman gezi,adıyaman lezzetleri

Lezzetli Tavsiye 24. Bölüm Fragmanı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın