Hızlı ve Öfkeli 10’un Kamera Arkası: Efsane Tüm Görkemiyle Sona Eriyor! Heyecanla Beklenen Final Filminin Altyazılı Görüntüleri!

Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi olan Hızlı ve Öfkeli 10 için geri sayım başladı! Filmden yayınlanan altyazılı kamera arkası videosu heyecanı daha da arttırdı. Bu ikonik serinin finali, iki filmlik bir şekilde tamamlanacak. Hızlı ve Öfkeli 5’te, Dom ve ekibi Brezilyalı uyuşturucu kralı Reyes’i ortadan kaldırmıştı. Ancak Reyes’in oğlu Dante, intikam peşinde son 12 yılını planlayarak geçirdi. Şimdi Dom ve ailesini ortadan kaldırmak için savaş açıyor. Film, Los Angeles’tan Roma’nın yeraltı mezarlarına, Brezilya’dan Londra’ya ve Portekiz’den Antarktika’ya kadar uzanan bir maceraya atılıyor.

Hızlı ve Öfkeli 10, yönetmenliğini Louis Leterrier’in yaptığı bir kadroyla birlikte bizleri bekliyor. Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood ve Oscar ödüllü Helen Mirren ve Charlize Theron gibi yıldız isimler rol alıyor.

Filmde, Brie Larson, Büro’dan hain bir temsilci olan Tess rolünde, Alan Richtson (Reacher) Dom’un ekibini selefi Bay Nobody kadar sevmeyen Büro’nun yeni başkanı Aimes rolünde, Daniela Melchior (The Suicide Squad), Dom’un geçmişiyle güçlü bir bağlantısı olan Brezilyalı sokak yarışçısı rolünde ve efsanevi, Oscar ödüllü Rita Moreno, Dom ve Mia’nın büyükannesi Büyükanne Toretto rolünde izleyici karşısına çıkacak.

Hızlı ve Öfkeli serisi tutkunları, Hızlı ve Öfkeli 10’un yayınlanmasını heyecanla bekliyorlar. Filmin aksiyon dolu sahneleri ve yıldız kadrosu, izleyicileri kendine çekecek gibi görünüyor. 19 Mayıs’ta sinemalarda vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli 10, sinemaseverlere unutulmaz bir final sunacak.

Yorum yapın