Kenan İmirzalıoğlu, Yeni Dizi Projesiyle Setlere Geri Dönüyor!

Kenan İmirzalıoğlu hayranları için müjdeli haber geldi. “Alef”ten sonraki dizi projesi uzun süredir merakla beklenen oyuncu sonunda dizi setlerine geri dönüyor. İmirzalıoğlu yeni projesinde usta yönetmen Yavuz Turgul ile birlikte çalışacak. “Eşkıya”, “Gönül Yarası” gibi Türk sinemasına damga vuran filmlere imza atan Yavuz Turgul ile Kurtcebe Turgul ve Nilgün Öneş’in beraber hazırladığı projenin adı ya da yayınlanacağı kanal henüz açıklanmadı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun en son ulusal kanal projesi, 2018’de Kanal D’de yayınlanan “Mehmed: Bir Cihan Fatihi” olmuştu. Ünlü aktörün Fatih Sultan Mehmet’e hayat verdiği tarihi dizi, reytinglerde beklenen başarıya ulaşamayınca 6. bölümde final yaparak ekranlara veda etti. İmirzalıoğlu sonrasında Emin Alper’in yönettiği BluTV dizisi “Alef”in başrolünü üstlenmiş olsa da yeni projesi 5 yıl sonraki ilk TV dizisi olacak.

Kenan İmirzalıoğlu’nun Yavuz Turgul ile bir araya gelmesi, Türk sineması severleri heyecanlandırdı. İkili daha önce birçok başarılı projede birlikte çalışmıştı ve bu deneyimi tekrar izlemek büyük bir merak uyandırdı. Yavuz Turgul’un yönetmenliği ve senaryo becerisi, Kenan İmirzalıoğlu’nun başarılı oyunculuğu ile buluşacak olması, projenin kalitesini artıracağını düşündürüyor.

Yapımcılığını Erol Avcı’nın TMC yapım şirketinin üstleneceği dizi için henüz ad ve yayınlanacağı kanal açıklanmamış. Bu da projenin gizemini ve merakını artırıyor. Erol Avcı’nın daha önce Yavuz Turgul’un son filmi olan “Yol Ayrımı”nın yapımcılığını yapmış olması, projenin başarılı bir ekip tarafından hazırlandığını gösteriyor.

Kenan İmirzalıoğlu’nun hayranları için bu haber büyük bir sevinç kaynağı oldu. Uzun süredir beklenen bir dizi projesine geri dönmesi, onların heyecanını ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Kenan İmirzalıoğlu’nun başarılı performansı ve Yavuz Turgul’un yönetmenlik becerisiyle birleştiğinde ortaya çıkacak olan dizi, şüphesiz ki büyük bir etki yaratacaktır. İzleyiciler olarak, bu projenin başarılı olmasını ve büyük bir keyifle izlemeyi umuyoruz.

Yorum yapın