Martin Scorsese’s Killers of The Flower Moon Unveils Its First Trailer, Promising an Intense and Gripping Thriller!

Martin Scorsese’nin yönettiği ve başrolünde Leonardo DiCaprio’nun yer aldığı “Killers of the Flower Moon” filmi, gerçek hayattan alınmış bir hikayeyi anlatıyor. 1920’lerin Oklahoma’sında petrol zengini Osage Nation üyelerinin seri cinayetlere kurban gitmesini konu alan film, FBI soruşturmasına odaklanacak şekilde tasarlanmışken, daha sonra bir aileyi ve aşk hikayesini de merkezine koyacak şekilde değiştirilmiş.

Filmde, Hollywood’un yıldız isimlerinin yanı sıra Osage Nation üyeleri de yer almış. Oyuncu kadrosunda Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Lily Gladstone, Jesse Plemons, John Lithgow, Brendan Fraser, Cara Jade Myers, JaNae Collins, Jillian Dion, Tatanka Means, William Belleau, Scott Shepherd ve Tantoo Cardinal gibi isimler bulunuyor.

206 dakikalık uzun bir süreye sahip olan film, David Grann’in aynı adlı çok satan kitabından uyarlanmış. Senaryoyu Eric Roth ve Scorsese kaleme almış, yapımcılığını ise Scorsese, DiCaprio, Dan Friedkin, Bradley Thomas ve Daniel Lupi üstlenmiş.

Film, 20 Ekim’de sinemalarda gösterime girecek. “Killers of the Flower Moon”, sürükleyici hikayesi, etkileyici oyunculukları ve başarılı yönetmenliğiyle izleyicileri derinden etkileyecek bir yapım. Ancak, uzun süresi nedeniyle sıkılmadan izleyebilecek seyirci kitlesi sınırlı olabilir. Overall, Scorsese’nin imzasını taşıyan bu film, sinema tutkunları için kaçırılmayacak bir yapım.

Yorum yapın