Norwegian Star Renate Reinsve Joins Horror Film Starring Pedro Pascal

Norveçli yıldız Renate Reinsve, Oscar adayı “Dünyanın En Kötü İnsanı” filmiyle tanındıktan sonra, “Weapons” adlı korku filminde Pedro Pascal ile birlikte rol alacak. Film, küçük bir kasabada aniden ortadan kaybolmaya başlayan liseli gençlerle ilgili bir gizemin etrafında oluşan bir hikaye anlatacak. Senaryosunu Zach Cregger’in yazdığı filmin konu detayları şimdilik gizli tutuluyor.

Renate Reinsve, “Dünyanın En Kötü İnsanı” filmiyle uluslararası alanda tanınırlık kazandı. Cannes Film Festivali’nde prömiyer yapan film büyük beğeni topladı ve Reinsve En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazandı. “Weapons” filmindeki performansını heyecanla bekliyorum.

Pedro Pascal ise son dönemin en çok konuşulan yıldızlarından biri. “The Last of Us” dizisiyle izleyicilerle buluştu. Ridley Scott’ın “Gladyatör” devam filmi ve Ethan Coen’in ilk solo yönetmenlik denemesi “Drive-Away Dolls” gibi birçok projede yer alacak.

“Barbarian” yönetmeni Zach Cregger’in “Weapons” filminin senaristi ve yönetmeni olması beni heyecanlandırıyor. Paul Thomas Anderson’ın 1999 yapımı “Magnolia” filmine benzer bir tonda, “birbiriyle ilişkili, çok katlı korku destanı” olarak tarif edilen filmi merakla bekliyorum.

Özetle, “Weapons” filminin konusu şimdilik gizli tutulsa da, Norveçli yıldız Renate Reinsve ve Pedro Pascal’ın performansları, Zach Cregger’in yönetmenliği ve korku türündeki hikayesiyle birlikte merak uyandırıyor. Heyecanla bekliyoruz.

Yorum yapın