Pedro Pascal ve Zach Cregger’in Yeni Filmi ‘Weapons’ ile Heyecan Dolu Bir Başlangıç!

Pedro Pascal, son zamanların en popüler dizilerinden The Last of Us ve The Mandalorian ile adını duyurmuş başarılı bir oyuncu. Şimdi ise korku filmleri dünyasına adım atıyor. Barbarian filmi ile büyük bir başarı yakalayan yönetmen Zach Cregger’in yeni filmi Weapons’in başrolünde yer alacak.

Weapons, birbirine bağlı çoklu korku öyküsü olarak tanımlanıyor ve Paul Thomas Anderson’ın Magnolia filmine benzer bir tonla çekilmiş. Film hakkında daha fazla detay henüz belli olmasa da Barbarian’ın beklenmedik başarısından sonra Hollywood stüdyoları arasında büyük bir ihale savaşına neden olmuş ve New Line tarafından satın alınmıştı.

Pedro Pascal’ın canlandıracağı karakter hakkında da şimdilik çok az bilgi var. Ancak Pascal, Ridley Scott’ın Gladyatör devam filmi, Ethan Coen’in ilk solo yönetmenlik denemesi Drive-Away Dolls ve Pedro Almodovar kısa filmi Strange Way of Life gibi birçok önemli projede de yer alacak.

Weapons’in yönetmeni Zach Cregger, Barbarian ile korku türünde ne kadar iyi işler çıkarabileceğini kanıtlamıştı. Bu nedenle Weapons’in de başarılı bir korku filmi olacağına şüphe yok. Pedro Pascal’ın performansı ise her zaman olduğu gibi muhteşem olacak. Korku severler için kaçırılmaması gereken bir film olduğunu söyleyebilirim.

Yorum yapın