The Flash Filminden Yeni Fragman: DC Evreni Sıfırlamaya Hazır!

DC Evreni hayranları, uzun zamandır bekledikleri film olan “The Flash” için mutlaka sinemaya gitmeliler. Film, DC Evreni’nin sıfırlanmasına neden olacak ve James Gunn’ın tasarladığı yeni hikaye evrenine geçiş yapılacak. Yeni fragman, filmin hayranların favorisi olan “Flashpoint” hikayesini nasıl uyarlayacağının altını çiziyor.

Film, Ezra Miller’ın Barry Allen karakterine geri dönmesiyle başlıyor. Barry, güçleri sayesinde geçmişi değiştirebileceğini fark ediyor ancak gücü dengesiz bir enerji kaynağıdır ve zamanla kendisini meta-insanların olmadığı alternatif bir gerçeklikte buluyor. Bu alternatif zaman çizgisinde, Barry’nin yeni bir kahraman ekibi kurması gerekiyor ve bu ekibin üyelerinden biri eski Batman olan Michael Keaton.

Filmin yönetmeni Andy Muschietti, harika bir iş çıkarmış ve filmin tonu, oyunculukları, karakterleri ve yapım tasarımı oldukça etkileyici. Ayrıca filmin özel efektleri de oldukça başarılı. Film, DC kahramanlarının sahnelerini içerirken aynı zamanda DC’nin geleceği hakkında da fikirler sunuyor.

“The Flash” DC Evreni hayranları için harika bir film ve mutlaka izlenmeli. Film, 16 Haziran’da sinemalarda olacak.

Yorum yapın