Malatya-Yesilyurt’ta 4.4 şiddetinde deprem meydana geldi!

AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından sağlanan son depremler listesi verilerine göre, Malatya-Yeşilyurt bölgesinde 4.4 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Bu son dakika deprem haberi, bölgedeki insanların ilgisini çekiyor ve detayları öğrenmek istiyorlar. Merak edilen soru ise “Malatya’da deprem mi oldu?” şeklinde. İşte Malatya’daki son deprem hakkındaki veriler ve tüm detaylar.

Malatya-Yeşilyurt bölgesinde son deprem

Son dakika deprem haberi: Malatya-Yeşilyurt bölgesinde 4.4 şiddetinde bir deprem meydana geldi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından sağlanan son depremler listesi verilerine göre, Malatya’da son deprem.

Malatya’da deprem mi oldu?

Son depremler listesi verilerine göre, Malatya-Yeşilyurt bölgesinde 4.4 şiddetinde bir deprem kaydedildi. Bu haber, bölgedeki insanlar tarafından merak ediliyor. Malatya’da deprem mi oldu? sorusu üzerine yapılan araştırmalarda, AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından doğrulanan bir deprem meydana geldiği görülüyor.

Malatya’da meydana gelen deprem hakkında detaylar

Malatya-Yeşilyurt bölgesinde meydana gelen 4.4 şiddetindeki deprem, son dakika haberleri arasında yer aldı. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından sağlanan verilere göre, deprem Malatya’da gerçekleşti. Depremin tarih ve saat bilgisi ise 10.08.2023 saat 06:16 olarak açıklandı.

– Depremin şiddeti ne kadar?
Malatya-Yeşilyurt bölgesinde meydana gelen deprem, 4.4 şiddetinde kaydedildi.

– Hangi kurumlar tarafından doğrulandı?
Depremin varlığı, AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından doğrulandı.

– Son dakika deprem haberinin tarihi nedir?
Deprem haberinin tarihi, 10.08.2023 olarak belirtildi.

– Malatya’da herhangi bir hasar meydana geldi mi?
Şu an için Malatya’da herhangi bir hasar rapor edilmedi. Hasar durumuyla ilgili gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

– Deprem hakkında daha fazla bilgi nereden alabilirim?
Daha fazla bilgi için AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nin resmi internet sitelerini veya yerel haber kaynaklarını takip edebilirsiniz.

Yorum yapın