Cadının Ritmi: Büyülü Bulmaca!

Witch’s Rhythm Puzzle: Bir Benzersiz Bulmaca Ritim Oyunu

Geliştirici: Forgime

Yayıncı: Eroge Japan

Çıkış Tarihi: 27 Temmuz 2023

Cute sexy witches battle one another in this unique puzzle rhythm game combo! Drop blocks in rhythm to defeat and undress your enemies. Enjoy some ecchi fun while you clear rows of blocks and jam to tunes in this satisfying puzzle game.

Oyun İncelemeleri: Kullanıcı Yorumları

Maalesef henüz oyun hakkında kullanıcı yorumu bulunmamaktadır. Siz de oyunu oynayarak yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Oyun Hakkında

Bu oyun, bir bulmaca oyununun ritim oyunuyla birleştiği eğlenceli bir ecchi macerasıdır! Sevimli seksi cadılar olarak blokları ritme göre düşürerek bulmaca sahnesindeki satırları temizleyin. Rakibinizin ritmini bozmak ve kıyafetlerini yırtmak için blokları rakibinizin tarafına gönderin! Her sahne, daha da zorlu hale gelen yeni bir bağımlılık yapan ritim ve bulmaca öğesi içerir!

Hikaye

Teknoloji yerine büyü geliştiği bir dünyada, on sevimli cadı büyülü bilgilerini öğrenmek ve geliştirmek için büyük bir kulede bir arada yaşarlar. Ancak, gizemli bir güç onların bedenlerini ele geçirir ve birbirlerini soymaya çalışır hale getirir! İlk başta bir tür şaka olduğu düşünülen bu olaylar, beklenmedik bir misafirin dikkatini çeker ve çok daha güçlü güçlerin iş başında olduğu açıkça ortaya çıkar. Bu cadılar, kulelerini ve giysilerini tamamen yok olmaktan kurtarmak için işbirliği yapmayı öğrenebilecekler mi?

Karakterler

Yorum yapın