Yeni Oyun: Catch & Cook – Balık Avı Macerası!

Catch & Cook: Fishing Adventure

Oyun Hakkında

Catch & Cook, bir balıkçı olmanın yanı sıra bir restoran sahibi olduğunuz bir balıkçılık macera oyunudur. Kendi restoranınızda balık avlayın ve pişirin. Geniş bir balık yelpazesi, tarifler ve oyun mekanikleri sizi bekliyor. Peki ne bekliyorsunuz?

Oyun Hakkında

Herhangi bir kullanıcı yorumu yok

Yayın Tarihi: 6 Temmuz 2023

Geliştirici: Campfire Studio

Yayıncı: Campfire Studio

Popüler Etiketler: Macera, Balıkçılık, RPG, Keşif, Yelkenli, Rahat, Sıcak, Yemek Pişirme, Stilize Simülasyon, Immersive Sim, Su Altı, Soundtrack, Indie, Atmosferik, Sevimli, Renkli, Çizgi Film, Tek Oyunculu

Oyuna Genel Bakış

Okyanusu keşfedin, balık avlayın ve kendi restoranınızda pişirin. Her siparişte, müşterilerinize lezzetli yemekler sunarak yemek pişirme becerilerinizi test edin. Yeni balık türleri, keşfedilecek tarifler ve oyun mekanikleriyle, Catch & Cook, tüm oyuncular için etkileyici bir deneyim sunar. Kendi restoranınızı işletmenin ve usta bir balıkçı olmanın keyfini çıkarın!

Balık Avı

Farklı alanlarda keşif yapın ve çeşitli balık türlerini yakalayın. Her bölgede yeni balık türleri, benzersiz oyun mekanikleri ve oynanış deneyimini artıran etkileyici görsel manzaralarla karşılaşacaksınız. Ancak macera burada bitmiyor. Sizleri bekleyen şeyler arasında; yüzen balık sürüleri, canlı su bitkileri, batık gemiler ve hazine sandıkları yer almaktadır.

Balıkçılık Deneyimi

Catch & Cook, size olta balıkçılığından yengeç balıkçılığına, ağ balıkçılığından hatta mızrak balıkçılığına kadar dört farklı balıkçılık deneyimi sunar. Farklı balıkların her biri kendi yakalama yöntemlerini gerektirdiğinden, hepsini deneyerek usta bir balıkçı olun. Yani, ekipmanlarınızı hazırlayın ve sizi içine çekecek olan etkileyici bir balıkçılık macerasına hazır olun!

Yemek Pişirme

Farklı balık türlerini yakaladıkça köylerden satın aldığınız diğer malzemelerle birleştirerek yeni ve heyecan verici tarifleri keşfedeceksiniz. Farklı malzemelerle deney yapmak anahtar. Tüm yemekleri tarif kitabında keşfetmek ve herkesin seveceği bir yemek yapmak için en inanılmaz kombinasyonları deneyin. Balıkçı çubuğunuzu alın ve balık tutmaya ve pişirmeye hazır olun!

Diğer Özellikler

Yorum yapın