DYSMANTLE: Kıyametin Sonu Yakında!

DYSMANTLE: Doomsday

Oyun Hakkında

DYSMANTLE: Doomsday, 10tons Ltd tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış bir aksiyon-macera oyunudur. Bu ek paket, DYSMANTLE adlı ana oyuna sahip olmanız gerekmektedir. Oyun, zombilerle dolu bir açık dünya haritasında hayatta kalmaya çalıştığınız bir rol yapma oyunudur. Bu DLC, gizemli bir uçan yük taşıma dronuna binerek ölümcül bir sırrı saklayan gizli bir takımadaya yolculuk yapmanızı sağlar. Bilimsel deneylerin yanlış gitmesi sonucu bir doomsday senaryosu oluşur ve siz de bu senaryoyu engellemek için yeni teknolojileri kullanarak takımadada keşifler yaparsınız.

Oyun Özellikleri

1. Yeni Zorlu Bir Açık Dünya Haritası

Yeni ek paket, oyunculara zorlu bir açık dünya haritası sunar. Bu haritada yeni keşifler yapabilir, farklı zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

2. Yeni Ana ve Yan Görevler

DLC, yeni bir ana görev hattı ve birçok yan görev sunar. Bu görevleri tamamlarken farklı zorluklarla karşılaşacak ve oyunu daha fazla keşfedeceksiniz.

3. Yeni Bulmacalar ve Düşmanlar

Oyun, oyunculara yeni bulmacalar ve düşmanlar sunar. Takımadada mekanik ve biyolojik olarak üretilmiş birçok korkunç yaratıkla karşılaşacaksınız.

4. Yeni Araçlar, Kıyafetler ve Yiyecekler

DLC, yeni araçlar, kıyafetler ve yiyecekler sunar. Bu öğeleri toplayarak ve kullanarak, oyuncular takımadadaki yaşam mücadelesini daha da kolaylaştırabilirler.

5. Yeni Materyaller ve Tarifler

Ek paket, yeni materyaller ve tarifler sunar. Bu tarifleri kullanarak yeni yiyecekler yapabilir ve takımadaki hayatta kalma mücadelesinde avantaj elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

1. DYSMANTLE: Doomsday ne zaman yayınlanacak?

Oyun, 19 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak.

2. Bu DLC’yi oynamak için ana oyun gerekli midir?

Evet, bu ek paketi oynamak için ana oyuna sahip olmanız gerekmektedir.

3. Hangi dillerde oynanabilir?

DLC, ana oyunda olduğu gibi İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince ve Rusça dillerinde oynanabilir.

4. Bu ek paket ne tür oyun özellikleri sunar?

DLC, yeni zorlu bir açık dünya haritası, yeni ana ve yan görevler, yeni bulmacalar ve düşmanlar, yeni araçlar, kıyafetler ve yiyecekler, ve yeni materyaller ve tarifler sunar.

5. Bu DLC, oyuna ne gibi katkılar sağlar?

DLC, oyunu daha fazla keşfetmenizi sağlar. Yeni haritaları, görevleri, düşmanları, öğeleri ve tarifleri kapsar. Bu sayede oyunu daha da zevkli hale getirir.

DYSMANTLE: Doomsday indirmek için Steam Sayfası : DYSMANTLE: Doomsday

Yorum yapın