Gözlerinizi Açın: Viewfinder ile Yeni Bir Dünyaya Adım Atın!

Viewfinder: Gerçekliği Yeniden Tanımlayacak Bir Oyun

Hakkında

Viewfinder, anı yakalama özelliğine sahip bir kamera ile gerçekliği yeniden şekillendirebileceğiniz, zekanızı zorlayacak bir macera oyunudur. Gizemleri çözerken saatler süren eğlenceli deneyimler yaşayabileceksiniz.

Oynanış

Viewfinder, fotoğrafları dünyaya yerleştirerek canlandırmanıza olanak sağlayan birinci şahıs macera oyunudur. Resimleri, eskizleri, ekran görüntülerini ve kartpostalları dünyaya yerleştirerek gerçekliği yeniden şekillendirin. Yapabilecekleriniz sadece fotoğraflarla sınırlı değil. Dünyayı keşfederken sırları, neden var olduğunu ve yaratma özgürlüğünü öğreneceksiniz. Farklı ancak birbirine bağlı hub dünyalarında keşfedeceğiniz çok sayıda deneyimden yararlanabilirsiniz.

Oyun Özellikleri

  • Viewfinder, oyuncu odaklı bir hikayeye sahiptir ve hem sadece oynamak ve bulmacaları çözmek isteyen oyunculara, hem de daha fazlasını öğrenmek isteyen oyunculara hitap eder.
  • Görsel açıdan zengin ve düşünceli bir dünya sunar.
  • Birinci sınıf bir macera oyunu deneyimi sunar.
  • Birçok dil seçeneği mevcuttur.

FAQ

Viewfinder nedir?

Viewfinder, anı yakalama özelliğine sahip bir kamera ile gerçekliği yeniden şekillendirebileceğiniz, zekanızı zorlayacak bir macera oyunudur.

Hangi dillere çevrildi?

Viewfinder, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Rusça, Basitleştirilmiş Çince ve Portekizce-Brezilya dillerinde mevcuttur.

Hangi tür bir oyun?

Viewfinder, bulmaca, platform ve birinci şahıs macera türlerini birleştirir. Ayrıca psikolojik, atmosferik ve renkli bir dünya sunar.

Hangi tarihte yayınlanacak?

Viewfinder, 18 Temmuz 2023 tarihinde yayınlanacak.

Geliştirici ve yayıncı kimdir?

Geliştirici Sad Owl Studios, yayıncı ise Thunderful Publishing’dir.

Viewfinder indirmek için Steam Sayfası : Viewfinder

Yorum yapın