Mega City Police: Suçla Savaşan Kahramanlar Yeniden Doğuyor!

Hakkında Bu Oyun

Merhaba, Memur. Mega Şehir, hizmetlerine ihtiyaç duyuyor. Kanunları uygulamaya hazır mısın? Suç kontrolsüz, sokaklar temiz değil. Heryerde suçlular ve psikopatlar var, herkesin boğazını kesmeye hazır. Yozlaşmış bir mega şirket, şehirde kontrol sağlamaya çalışarak vatandaşların hayatını sömürüyor. Sadece Mega Şehir Polis Departmanı’nın yolsuzluktan uzak polis memurları, şehri saran suç dalgasına karşı duruyor ve toplumu aşabilecek şekilde tehdit ediyor.

Kendine bir polis memuru seç ve şehrin en karanlık köşelerinde adaletin canavarını serbest bırakmak için suçlulara ve zalim patronlara karşı ölümcül bir mücadeleye dal.

DROID BISHOP, TIMECOP1983, SUBLUNAR VE DAHA FAZLASININ MÜZİĞİNİ KEŞFET!

Patronları yenerek ikonik synth-wave şarkıları ses kasetlerinde topla. Polis Departmanı içinde özel bir ses çalar kurarak kendini büyüleyici melodilere daldır.

SİLAHLAR VE YÜKSELTMELERLE DOLU ZORLU OYUN

Her seviyede düşmanları yok etmek için ateş et, yumrukla ve yeteneklerini kullan. Özel kutuların içinde çeşitli silahlar bulunan her seviyede düşmanlardan para toplamayı unutma. Bu parayı mağazada yeni ekipmanlar ve özel sözleşmeler almak için harcayabilirsin. Her seviye ve her düşman, her polis memurunun cephaneliğini en üst düzeyde kullanmanı sağlamak için tasarlandı, böylece suçla en etkili şekilde mücadele edersin. Hızlı tepki ve taktiksel düşünme başarılı olmak için gereklidir.

HER POLİS MEMURU BENZERSİZ BİR TAKTİKSEL OYNAMA STİLİNE SAHİPTİR

Üç silah yuvası, geliştirilmiş zırh ve saldırıları kesen ve düşmanları sersemleten manyetik bir darbe gibi bir Cyborg gibi acımasız bir öldürme makinesine dönüş. Taktiksel bir atlatma ve sersemletme bombası kullanarak bir Yeni Başlayan’ın klasik rolünü üstlen.

Hızlı ve son derece tehlikeli bir Keşifçiye dönüşerek hafif bir yapıya ve optik kamuflaja sahip ol, düşmanlara görünmez ol ve zamanı geldiğinde kritik hasar vermek için lazer nişangahını kullan.

Bunlar sadece başlangıçta mevcut olan polis memurlarından sadece birkaçıdır. Gittikçe daha fazla karakteri benzersiz taktik yetenekleriyle kilidini aç!

80’ler ve 90’ların aksiyon filmleri ve video oyunlarından ilham alan PİKSEL SANAT GÖRSEL STİLİ

Sert aksiyon kahramanlarının havalı hareketlerle düşmanları alt ettiği o eski güzel günleri hatırlıyor musun? Tüm oyun, aynı retro ruhunu taşıyor. Her piksel, her silah ve her eşya, size o nostaljik hissi vermek için özenle tasarlandı, gerçek retro adamlar için gerçek retro adamlarla sevgiyle.

YÜKSEK TEKRARLANABİLİRLİK, GÜÇLÜ BİR İLERLEME SİSTEMİ VE PROSEDÜREL OLARAK OLUŞTURULMUŞ SEVİYELER

Suç ortadan kalkınca ne olur? İntikamla geri döner. Oyunu ilk kez tamamladığında yeni bir polis arabası, yeni bir zorluk seviyesi ve hemen tanınabilir efsanevi kostümlerle daha fazla ekipman seçeneği kilidini açılır. Kanunu tarzlı bir şekilde uygula.

Sistem Gereksinimleri
Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: i3-530 veya eşdeğeri
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: GeForce GT 425M
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Herhangi bir

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: i7-4770 veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: GeForce GTX 870M veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Herhangi bir

Mega Şehir Polis Geliştirici: Undreamed Games
Yayıncı: Ravenage Games
Çıkış Tarihi: 28 Temmuz 2023
Retrowave beceri tabanlı aksiyon roguelike oyunu, sert polislerin suçla mücadele ederek barışı sağladığı eski moda bir şekilde. Kendi polisini seç ve devasa bir silah yelpazesi ve özel yetenekler kullanarak düşmanlar ve patronlarla sert aksiyona dal. Kanun, suçu kanatlandıracak.

Mega City Police indirmek için Steam Sayfası : Mega City Police

Yorum yapın