Havendock: Yeni Bir Dünya Keşfi Yakında Başlıyor!

Havendock: Deniz Üzerinde Bir Hayatta Kalma Simülasyonu

Oyun Hakkında

Havendock, bir kaynak yönetimi, üs inşa etme ve simülasyon oyunudur. Orta denizde hayatta kalmaya çalışırken bir kasaba kurmaya çalışırsınız. Settler’ları geminize çekersiniz ve onları yönetirken ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırsınız.

Karakterinizi Kendiniz Oluşturun

Bu artık sizin hayatınız, pozitif kalın! Yüzen enkazlardan kaynaklar toplayın. Kendine yeterli hale gelmek için tesisler inşa edin. İstediğiniz şekilde ve kendi hızınızda yerleşmenizi düzenleyin. Yiyecek yetiştirmek için çiftlikler kurun ve lezzetli yemekler pişirin. Hayvanları besleyin ve yeni arkadaşlar edinin, sadece yardım etmek istiyorlar.

Yeni Hayatta Kalanları Kabul Edin

Tüm herkes mutlu ve sağlıklı kalmak için görevleri ve üretimi yönetin. Daha fazla hayatta kalan, karşılanması gereken daha fazla ihtiyaç anlamına gelir, ancak endişelenmeyin. Yeni arkadaşlarınıza nasıl çalışacaklarını öğreteceksiniz ve sevmediklerinizi otomatikleştirmelerine yardımcı olacaklar.

Çılgın Bilim Yaparak Sınırları Zorlayın

Suyu arıtıcı veya kahve makinesi gibi temel cihazlardan, işinizi daha da otomatikleştirmenize yardımcı olan robotlara, güç santrallerine, denizaltılara ve hatta bir rokete kadar modern mühendislik ve ortak akıl sınırlarını aşın. Teknolojinizi geliştirin ve besin zincirinin en tepesine tırmanın.

Adalar Keşfedin

Tekneler inşa edin ve ufkunuzda beliren adaları keşfedin. Okyanusun derinliklerine dalın ve cevherler ve petrol arayın.

Özellikler

 • Erken erişim
 • Koloni simülatörü
 • Otomasyon
 • Rahatlatıcı
 • Yaşam simülasyonu
 • Şehir kurma
 • Doğal ve sürdürülebilir kaynak yönetimi
 • El sanatları
 • Çevrimiçi çok oyunculu
 • Kum havuzu
 • Açık dünya simülasyonu

Yayıncı ve Geliştirici

YYZ tarafından geliştirilen Havendock, Different Tales tarafından yayınlanmaktadır.

Çıkış Tarihi

Havendock, 20 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacaktır.

Desteklenen Diller

Havendock, İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İspanyolca (İspanya), Tayca ve Ukraynaca dillerinde mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular

Havendock’ta ne yapabilirim?

Havendock’ta, kaynak yönetimi, üs inşa etme ve simülasyon oyunu özelliklerini kullanarak hayatta kalmaya çalışırken bir kasaba kurabilirsiniz. Settler’ları geminize çekersiniz ve onları yönetirken ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırsınız. Kendi karakterinizi oluşturabilir, yüzen enkazlardan kaynaklar toplayabilir, tesisler inşa edebilir, yiyecek yetiştirebilir, hayvanları besleyebilir, yeni hayatta kalanları kabul edebilir, çılgın bilim yapabilir, adalar keşfedebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hangi dillerde oynayabilirim?

Havendock, İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İspanyolca (İspanya), Tayca ve Ukraynaca dillerinde mevcuttur.

Havendock, bir çok oyunculu mu?

Evet, Havendock, çevrimiçi çok oyunculu özelliği ile birlikte gelir. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Havendock’un çıkış tarihi nedir?

Havendock, 20 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacaktır.

Havendock, hangi türde bir oyundur?

Havendock, kaynak yönetimi, üs inşa etme ve simülasyon oyunudur. Ayrıca koloni simülatörü, otomasyon, rahatlatıcı, yaşam simülasyonu, şehir kurma, el sanatları, açık dünya simülasyonu ve çevrimiçi çok oyunculu özellikleri de bulunmaktadır.

Havendock indirmek için Steam Sayfası : Havendock

Yorum yapın