Kıyamet Sonrası Hayatta Kalma: After Us Oyunu Yakında Geliyor!

After Us: Yeni Bir Dünya İçin Yolculuk

Oyunun Hikayesi

After Us, 23 Mayıs 2023 tarihinde geliştirici Piccolo ve yayıncı Private Division tarafından piyasaya sürülecek olan bir macera, platform ve bulmaca oyunudur. Oyunda, post-insan bir dünyada Gaia adlı karakteri kontrol ederek, soyu tükenmiş hayvanların ruhlarını kurtarmaya çalışıyorsunuz. Yanınızda devasa bir yıkım bırakan Devourers adlı varlıklarla savaşırken, soyu tükenmiş hayvanların son anlarını öğrenerek onların ruhlarını kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Keyifli Bir Yolculuk

After Us, oyunculara sıra dışı bir dünyada yolculuk yapma fırsatı sunuyor. Gaia adlı karakter, soyu tükenmiş hayvanların ruhlarını kurtarmak için mücadele ediyor. Oyun boyunca, Gaia’nın özel yetenekleri sayesinde yeni alanları keşfedebilir, ölümcül tuzaklardan kaçabilir ve Devourers adlı varlıklarla mücadele edebilirsiniz.

Kendine Özgü Özellikleri

After Us, oyunculara sıra dışı bir dünya sunuyor. İnsanlar ve doğa arasındaki yıkıcı ilişkilerin resmedildiği bu dünya, soyu tükenmiş hayvanların ruhlarının kurtarılması için mücadele eden Gaia tarafından keşfediliyor. Yıkılmış şehirlerden, ölmekte olan ormanlara kadar, her ortam Gaia’ya farklı zorluklar sunuyor.

Çoklu Dil Desteği

After Us, İngilizce ve 15 farklı dil seçeneği ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyunun dil seçenekleri arasında Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Türkçe, Katalanca gibi diller bulunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

After Us’un çıkış tarihi nedir?

After Us, 23 Mayıs 2023 tarihinde geliştirici Piccolo ve yayıncı Private Division tarafından piyasaya sürülecektir.

Hangi platformlarda yayınlanacak?

After Us, PC, PlayStation ve Xbox platformlarında yayınlanacak.

Hangi tür bir oyun?

After Us, bir macera, platform ve bulmaca oyunudur.

Oyunda ne yapılır?

Oyunda, post-insan bir dünyada soyu tükenmiş hayvanların ruhlarını kurtarmak için mücadele edilir. Gaia adlı karakter, oyuncuların kontrolünde, Devourers adlı varlıklarla savaşarak soyu tükenmiş hayvanların son anlarını öğrenir ve ruhlarını kurtarmaya çalışır.

After Us’un diğer özellikleri nelerdir?

After Us, oyunculara sıra dışı bir dünya sunuyor. İnsanlar ve doğa arasındaki yıkıcı ilişkilerin resmedildiği bu dünya, soyu tükenmiş hayvanların ruhlarının kurtarılması için mücadele eden Gaia tarafından keşfediliyor. Oyunun dil seçenekleri arasında Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Türkçe, Katalanca gibi diller bulunuyor.

After Us indirmek için Steam Sayfası : After Us

Yorum yapın