Korkunç Tehlike: Surrounded

Surrounded: Korku ve Hayatta Kalma Oyunu

Surrounded, en fazla 6 kişinin oynayabileceği bir korku oyunudur. Oyunda, doğaüstü olaylar, garip görüntüler ve hayatınızı sona erdirebilecek yaratıkların birçok farklı çeşidiyle karşılaşacaksınız. Ekipmanlarınızı alın ve Surrounded dünyasının gizemli sırlarını keşfetmeye hazır olun.

Oyunda, hiçbir kullanıcı yorumu bulunmamaktadır. Yayınlanma tarihi 14 Temmuz 2023 olan oyunu geliştiren ve yayınlayan firma Nightmare Studios’tur. Oyunun popüler tanımlayıcı etiketleri arasında korku, atmosferik, hayatta kalma korkusu, 3D, açık dünya, çok oyunculu, tek kişilik, karanlık psikolojik korku, çoklu sonlar, keşif, birinci şahıs, strateji, aksiyon-macera, gerçekçi, gizem, erken erişim, hikaye zenginliği ve renkli yer almaktadır.

Oyunun Konusu

30 yıl önce, siyah madde ve karanlık enerji araştırması yapan uzak bir laboratuvarda tam bir sistem çökmesi meydana geldi. Bu durum, çevredeki orman ve köyü etkiledi. O zamanlar hükümet, yıkıma gözlemlemek ve hayatta kalanları kontrol etmek için ajanlar gönderdi. Ancak ajanlar bir daha görülmedi veya duyulmadı. Sonunda hükümet, herhangi bir olası enfeksiyonu engellemek için ajanlar göndererek bölgeyi kapattı ve buraya giren herhangi bir kalan sakin

Surrounded indirmek için Steam Sayfası : Surrounded

Yorum yapın