Yeni Rurouni Kenshin anime serisi 5. fragmanıyla duyuruldu, 7 Temmuz’da yayınlanacak!

Rurouni Kenshin Yeni Anime Uyarlaması

Manga sanatçısı Nobuhiro Watsuki tarafından yaratılan popüler manga serisi Rurouni Kenshin yeni TV anime uyarlaması, beşinci fragmanıyla birlikte yakın zamanda yayınlandı. Ayrıca, Satoshi Hino’nun Hajime Saito’ya sesi vereceği ve açılış şarkısının “Hiten” adıyla Ayase ve R-Shitei tarafından seslendirileceği duyuruldu.

Yenilikçi Animasyon Teknolojisi

Yeni dizi, mevcut anime hayranlarının ilgisini çekebilecek şekilde, ilk bölümden itibaren orijinal hikayeyi yeniden hayal etmek için en son animasyon teknolojisini kullanacak. Anime’nin yapımında yönetmen Hideyo Yamamoto, yazar Hideyuki Kurata ve orijinal yazar Nobuhiro Watsuki yer alacak.

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan , Tokyo’da Meiji Restorasyonu’nun erken yıllarını, ana karakteri Himura Kenshin’in Tokugawa şogunluğunun sonunda “Hitokiri Battosai” olarak bilinen yetenekli bir suikastçı olduğu zamanı anlatmaktadır. Artık asla öldürmeyeceğine dair yemin eden Kenshin, ters bıçaklı bir kılıçla ülkeyi gezer. Bir gün, kendo dojo sahibi Kaoru Kamiya tarafından “sahte Battosai” olarak yanlış anlaşılır ve orada kalır. Dojoda geçirdiği süre boyunca Kenshin arkadaşlar edinir ve kılıcın gerçek anlamını keşfeder.

Yeni Rurouni Kenshin Anime Uyarlaması

Popüler Manga Serisine Yeni Bir Bakış Açısı

Beşinci Fragman ve Yeni Seslendirme Ayrıntıları

Yenilikçi Animasyon Teknolojisi

Yönetmen, Yazar ve Orijinal Yazarın Yer Alacağı Yapım

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan

Hitokiri Battosai’nin Maceraları

Amacı Asla Öldürmemek

Kaoru Kamiya ve Kendo Dojo

Kenshin’in Gerçek Anlamı Keşfi

Sıkça Sorulan Sorular

Yorum yapın