Krzyżacy – The Knights of the Cross: Savaşın Orta Çağ’daki Epik Macerası!

Krzyżacy – The Knights of the Cross: Bir Hikaye Odaklı Yapı Taşıma RPG Oyunu

Hakkında

[Bizi Takip Edin] Discord’a Katılın, Twitter’ı Takip Edin

Krzyżacy – The Knights of the Cross, benzersiz bir hikaye odaklı yapı taşıma RPG oyunudur. Oyunun hikayesi, Nobel Ödüllü yazar Henryk Sienkiewicz’in “Krzyżacy – The Knights of the Cross” adlı eserinden uyarlanmış olup, 15. yüzyılda Polonya-Litvanya halkı ile saldırgan Teuton Şövalyeleri arasındaki yaşam ve ölüm mücadelesini anlatmaktadır. Bir şövalye olarak oynayın, orta çağ macerasına atılın, yol arkadaşları arayın, çeşitli kartlar toplayın ve Grunwald Savaşı’nda Polonya-Litvanya İttifakı’nın Teuton Şövalyeleri’ni yenmesine yardımcı olun.

Eşsiz Takım Arkadaşlarıyla Tanışın!

Denizden gelen korsan kaptan, felsefenin taşını arayan simyacı veya şövalye olmak isteyen soylu bir hanım… 30’dan fazla takım arkadaşının kendi hikayeleri vardır. Hikayeleri tamamlayarak kişiliklerini ve geçmişlerini öğrenebilir, özel kartlarını veya eşyalarını alabilirsiniz. Bazı takım arkadaşları sadece belirli koşullar altında işe alınabilir. Seviye atlayarak, başarıları açarak veya belirli görevleri tamamlayarak takım arkadaşları işe alınabilir ve özel yetenekleriyle oyunu değiştirirler. Ultra yeteneklerin özel efektleri savaşları daha da heyecanlı hale getirir!

Her Takım Arkadaşının Güzel Piksel Sanat Portreleri ve Canlı 2D Animasyonları Bulunuyor

Takım arkadaşları, etkileyici özel efektlerle özel yeteneklerini serbest bırakabilir ve kart oyunlarınızın şekline göre tetiklenir. Kartlarınızı ve takım arkadaşlarınızı stratejik bir şekilde kullanarak savaş kapasitenizi maksimize edin!

Strateji Yapın ve Karakter Yetenekleri Etrafında Bir Oluşturun!

Benzersiz savaş tarzlarınızı oluşturmak için doğru kartları, takım arkadaşlarını ve eşyaları seçin. Takım arkadaşları, oyuncunun kart eylemlerine tepki verecek ve kart oynarken kullandıkları beceri puanlarını kaydedecek, maç sırasında kendi eylemlerini belirleyecekler. Patronlarda da özel mekanizmalar bulunur. Belirli kartların maliyetini artırabilir veya debuff’ları kaldırabilirler. Onları yenmek için bir strateji geliştirin!

Ana Hikayede Soylu Zbyszko Olarak Oynayın

Ortacağ macerasına atılın, iki kahramanla tanışın ve korkunç Teuton Şövalyeleri’yle yüzleşin… 7 bölümden ve 200’den fazla yan görev ve etkinlikten oluşan bir ortaçağ tarihi yazısına sahip olun. Farklı seçimler farklı hikayelere yol açar. İyi lord’un kızı Danusia’yı kurtarabilir misiniz? Oyunun rastgele olaylarında geleneksel festivaller ve ortaçağ halkının yaşam tarzları da yer alır. Ödüller kazanın ve ortaçağ insanlarının yaşam resimlerini öğrenin.

Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7sp1 veya Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core2 Duo E6550 veya AMD eşdeğeri veya üstü
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Grafikler: NVIDIA Geforce GT440 (512M) veya AMD Radeon eşdeğeri veya üstü
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7sp1 veya Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: i3 veya AMD eşdeğeri veya üstü
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Grafikler: NVIDIA Geforce GTX560se veya AMD Radeon eşdeğeri veya üstü
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Krzyżacy – The Knights of the Cross Geliştirici: Olive Panda Studio Yayıncı: Olive Panda Studio, Neverland Entertainment Çıkış Tarihi: 19 Temmuz 2023

Bu ürün için popüler kullanıcı tanımlı etiketler: Kart Savaşçısı, Piksel Grafikler, Roguelite, Birden Fazla Son, RPG, Ortaçağ, Tek Oyunculu, Yapı Taşıma, Bir Romandan Uyarlanmış, Tur Tabanlı Strateji, Macera, Tarihi, Hikaye Odaklı, Zengin Hikaye, Zengin Lore, Kart Oyunu, Strateji, Tur Tabanlı Taktik, Roguelike, Anime, Indie

İncelemeler: Henüz kullanıcı incelemesi bulunmamaktadır.

Diller: İngilizce ve 2 daha fazla Dil Arayüzü: Tam Ses: Altyazılar İngilizce (✔) Basitleştirilmiş Çince (✔) Geleneksel Çince (✔)

Oyunu Steam’de İnceleyin

Krzyżacy – The Knights of the Cross indirmek için Steam Sayfası : Krzyżacy – The Knights of the Cross

Yorum yapın