Shattered Heaven: Dünya’yı Kurtarmak için Savaş!

Shattered Heaven: Korku ve Strateji Dolu Bir Kart Oyunu

Shattered Heaven, Leonardo Production tarafından geliştirilen ve Leonardo Interactive ile WhisperGames tarafından yayınlanan, karanlık bir fantastik dünyada geçen, RPG unsurları ve zengin bir kurgusu olan, tek oyunculu bir kart oyunudur. Oyun, kart oyunu ve roguelike oynanışına odaklanır ve tekrarlanabilirliği artıran procedural dungeon, derin bir zanaat sistemi ve birçok seçim yapılabilen etkileyici bir kurgu ile güçlendirilir.

Oyun, dinamik bir kart oluşturma sistemi sunar. Üç farklı kahramanınız için farklı başlangıç kart desteleri oluşturabilir ve her oynanışta yeni kartlar ekleyerek değişiklik yapabilirsiniz. Taktiksel bir RPG savaşı, procedural olarak oluşturulmuş zindanlarda epik canavarları yenmeniz ve değerli hazineleri ele geçirmeniz gerekiyor. Ekipmanınızı geliştirin ve derin bir Skill tree sistemi sayesinde stratejinizi geliştirin.

Oyunda, oyuncuların seçimlerine bağlı olarak değişen, kurgusuyla etkileyici bir deneyim sunan bir oyun. Her karakter tamamen farklı mekanikler ve savaş şekillerine sahip ve bunlar trinketler ve skill tree aracılığıyla daha da özelleştirilebilir. İnovatif bir Crafting sistemi de oyunculara zindanlarda bulunan hazineleri ve tarifleri kullanarak iksirler, silahlar ve amuletler oluşturma ve yükseltme imkanı sunar.

Oyunda, karanlık bir fantazi ve Lovecraftian tadı olan benzersiz bir 2D çizim stili ve opera şarkıcıları ile epik bir müzik eşliğinde oynanır. Ayrıca her seviyenin başında seçebileceğiniz değişen özel bir etkiyle zorluğu da seçebilirsiniz. Oyunda birden fazla sonlu, hikaye dallanması bulunur ve oyunun ana karakterlerinin kaderini belirlediği gibi dünyanın da kaderini belirlersiniz.

Shattered Heaven, 31 Mayıs 2023’te piyasaya sürülecek ve popüler etiketler arasında Card Battler, Strategy, Roguelite, RPG, Turn-Based Card Game, Choices Matter, Roguelike, Deckbuilding, Dungeon Crawler, 2D, Early Access, Violent, Multiple Endings, Story Rich, Dark Fantasy, Singleplayer, Tabletop Strategy, RPG, Turn-Based Strategy bulunuyor. Henüz kullanıcı yorumları bulunmamaktadır.

Siz de Shattered Heaven’ın karanlık ve tehlikeli dünyasına adım atmak ve kendinizi kart oyunu ve roguelike türüne adım atmak isterseniz, 31 Mayıs 2023’te oyunu erken erişimde oynayabilirsiniz.

Shattered Heaven indirmek için Steam Sayfası : Shattered Heaven

Yorum yapın