Suçla Savaşın Adı: Mega City Police!

Oyun Hakkında

Hello, Officer. Mega City, hizmetlerinize ihtiyaç duyuyor. Kanunları uygulamaya hazır mısınız? Suç durdurulamaz bir hal aldı, sokaklar temiz değil. Suçlular ve psikopatlar her yerde, herkesin boğazını kesmeye hazır. Yozlaşmış bir mega şirket, şehrin her yerinde kontrol sağlamak için vatandaşların hayatını sömürüyor. Yalnızca dürüst Mega City Polis Departmanı polis memurları, şehri sarıp toplumu ezme tehdidi altında olan suç dalgasının karşısında duruyor.

Polisinizi seçin ve şehrin en karanlık köşelerinde adaletin canavarını serbest bırakmak için suçlulara ve acımasız patronlara karşı ölümcül bir savaşa dalın.

DROID BISHOP, TIMECOP1983, SUBLUNAR VE DAHA FAZLASININ MÜZİKLERİNİ KEŞFEDİN!

Bossları yenerek ikonik synth-wave şarkıları ses kasetleri olarak toplayın. Polis Departmanı içinde özel bir ses çalar kurarak büyüleyici melodilere kendinizi kaptırın.

SİLAHLAR VE GELİŞTİRMELERLE HARDCORE OYUN OYNANIŞI

Düşmanları yok etmek için ateş edin, yumruk atın ve yeteneklerinizi kullanın. Özel kutularda çeşitli silahlar bulacaksınız. Unutmayın, düşmanlardan para toplayın, mağazada yeni ekipman ve özel sözleşmeler almak için harcayabilirsiniz. Her seviye ve her düşman, her polis memurunun silahlarını en iyi şekilde kullanarak becerilerinizi geliştirmenizi sağlamak için tasarlandı. Başarılı olmak için hızlı tepki ve taktiksel düşünme gerekecektir.

HER POLİS MEMURUNUN BENZERSİZ TAKTİKSEL OYUN STİLİ

Üç silah yuvası, geliştirilmiş zırh ve saldırıları kesintiye uğratan manyetik bir darbe gibi özelliklere sahip bir Cyborg gibi acımasız bir öldürme makinesine dönüşün. Taktiksel bir kaçak ve sersemletme bombası kullanarak klasik bir çaylak rolü üstlenin. Hafif bir gövdeye ve optik kamuflaja dönüşen hızlı ve son derece tehlikeli bir Keşifçi olun, düşmanlara görünmez kalın ve doğru zaman geldiğinde kritik hasar vermek için lazer nişanını kullanın. Bunlar sadece başlangıçta mevcut olan polis memurlarından sadece birkaçıdır. Giderek daha fazla karakterin kilidini açarak benzersiz taktik yeteneklere sahip olanlarını keşfedin!

80’ler ve 90’ların Aksiyon Filmleri ve Video Oyunlarından Esinlenen Piksel Sanat Görsel Tarzı

Sert aksiyon kahramanlarının havalı hareketlerle düşmanları bertaraf ettiği o eski günleri hatırlıyor musunuz? Tüm oyun aynı retro ruhunu taşıyor. Her piksel, her silah ve her eşya, size o nostaljik hissi vermek için özenle tasarlandı. Retro adamlar için gerçek sevgiyle yapılmıştır.

YÜKSEK YENİDEN OYNANABİLİRLİK, GÜÇLÜ BİR İLERLEME SİSTEMİ VE PROSEDÜREL OLARAK OLUŞTURULAN SEVİYELER

Suçlar yenildikten sonra ne olur? Daha da büyük bir öfkeyle geri döner. Oyunu ilk kez tamamladığınızda yeni bir polis arabası, yeni bir zorluk seviyesi ve hemen tanınabilir efsanevi kostümlerle daha fazla ekipman alırsınız. Kanunu tarzlı bir şekilde uygulayın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: i3-530 veya eşdeğeri
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GT 425M
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 800 MB boş alan
 • Ses Kartı: Herhangi bir

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: i7-4770 veya eşdeğeri
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 870M veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 800 MB boş alan
 • Ses Kartı: Herhangi bir

Mega City Police

Geliştirici: Undreamed Games

Yayıncı: Ravenage Games

Çıkış Tarihi: 28 Temmuz 2023

Tür: Retrowave Yetenek Tabanlı Aksiyon Roguelike

Açıklama: Zorlu polis memurlarının suçla mücadele ederek eski yöntemlerle barışı sağladığı bir oyun. Polis memurunuzu seçin ve geniş bir silah ve özel yetenek yelpazesi kullanarak düşmanlara ve patronlara karşı sert bir mücadeleye dalın. Kanun suçu kanatır.

İncelemeler

Henüz kullanıcı incelemesi bulunmamaktadır.

Diller

İngilizce

Fransızca

İtalyanca

Almanca

İspanyolca – İspanya

Japonca

Korece

Lehçe

Portekizce – Brezilya

Rusça

Basitleştirilmiş Çince

Geleneksel Çince

Türkçe

Mega City Police indirmek için Steam Sayfası : Mega City Police

Yorum yapın