Survival: Fountain of Youth – Sonsuz Gençlik’in Peşinde

Survival: Fountain of Youth – Bir Hayatta Kalma Oyunu

Oyun Hakkında

Survival: Fountain of Youth, Keşif Çağı’nın gerçek tarihi olaylarına dayanan Juan Ponce de Leon’un gençlik çeşmesini arayan keşif gezisindeki bir üyenin hayatta kalma mücadelesini konu alır. Bir gemi kazası sonrasında, hayatta kalmayı öğrenmek için çaresiz kaldığınız terk edilmiş topraklarda hayatta kalmaya çalışacak, araç gereçler yapacak, barınaklar inşa edecek, avlanacak ve avcılara karşı savaşacaksınız. Ekip arkadaşlarınızı ararken birçok adayı keşfedecek, nesli tükenmiş bir antik medeniyetin kaderini çözecek ve efsanevi Gençlik Çeşmesi’nin yerini ortaya çıkaracaksınız.

16. Yüzyılda Hayatta Kalmak

Tehlikeli hayvanlar, hava koşulları, bitkiler, hastalıklar, yaralanmalar, açlık, susuzluk ve yorgunluk – her şey dayanıklılığınızı ve hayatta kalma yeteneğinizi test edecek.

30’dan fazla hayvan türü ve kendi yaşam alanları ve davranışları ile pişirip avlayabileceğiniz yaratıklar bol. Ancak av olmamak için dikkatli olun…

Yanan Karayip sıcağı, durdurulamayan fırtınalar, sıtma bataklıkları ve zehirli bitkilerle dolu olan Bimini takımadaları, üstesinden gelmeniz gereken tehlikelerle doludur. Hayatta kalmanız için araç gereç yapma, barınak inşa etme, becerilerinizi geliştirme ve kaynakları araştırma önemlidir. Hazır mısın bu zorluğa karşı koymak için?

Denizleri Keşfet

Adalar arasında seyahat etmek için, ilkel saldan 16. yüzyıl İspanyol şonarına kadar çeşitli deniz araçları inşa edebilirsiniz. Yeni rotaları keşfetmek, keşiflere hazırlanmak ve önümüzdeki gizemleri öğrenmek için yolunuzu bulun.

Sticks and Stones’dan Baruta Kadar Kendi Araç Gereçlerinizi Yapın

Hayatta kalmak için kullanabileceğiniz ve yapabileceğiniz yüzlerce eşya var. En basit araç gereçlerden oluşan çubuklar ve kayalarla başlayarak, ileri silahlar, metal zırh ve araç gereçler yapabilirsiniz. İlkel deri kurutuculardan ön sanayi çağı makinelerine kadar çeşitli atölyeler de kurabilirsiniz. Yaptığınız her eylem, gücünüzü, yemek yapma, deri yüzme, atış yapma ve daha fazlası gibi becerilerinizi geliştirir. Hayatta kalın ve yeni yetenekler kazanarak becerilerinizi geliştirin.

15’den Fazla Benzersiz Ada Keşfedin

Her adanın kendine özgü bir manzarası, iklimi, hava koşulları, flora, fauna ve kaynakları vardır. Kurak çöl, timsah dolu mangrov bataklığı ve gemi enkazları ve resifler çevresindeki canlı sualtı yaşamı gibi her adanın kendine özgü özellikleri vardır. Yeni toprakları keşfedin, koşullarına uyum sağlayın, sakladıkları sırları çözün ve benzersiz hazineler arayın.

Mitolojik Gençlik Çeşmesi’nin Konumu Ortaya Çıkarın

Gemi arkadaşlarınızın ipuçlarını ve izlerini ararken, bilinmeyen bir nedenle ortadan kaybolan bir antik medeniyetin kalıntılarına rastlayacaksınız. Kalıntıları ve tapınakları araştırın, yüzyıllar önce çözülemeyen bulmacaları çözün ve efsanevi Gençlik Çeşmesi’nin arkasındaki gizemi ortaya çıkarın. Tek bir soru kalıyor: Sonsuz gençliği kazanmak için yeterince uzun hayatta kalabilecek misiniz?

Oyun Geliştiricileri ve Yayıncıları

Geliştirici: Odinsoft Inc.

Yayıncı: Twin Sails Interactive

Oyun Etiketleri

Açık Dünya, Hayatta Kalma, El Sanatları, Keşif, Gerçekçi, Hayatta Kalma, El Sanatları, Macera, Simülasyon, İnşaat, Tarihi, Denizcilik, Bulmaca, Immersive Sim, Sualtı, Şiddetli, Sandbox, Erken Erişim, Açık Dünya, Temel İnşaat, Aksiyon-Macera, Tek Oyunculu

Sıkça Sorulan Sorular

Fountain of Youth nedir?

Fountain of Youth, sonsuz gençliği sağlayan bir efsanevi çeşmedir. Florida’daki St. Augustine’deki İspanyollar tarafından keşfedilmiş bir efsane olma ihtimali yüksek olsa da, hiçbir zaman gerçekte bulunmadı.

Survival: Fountain of Youth, hangi platformlarda oynanabilir?

Oyun henüz yayınlanmadığından, hangi platformlarda oynanacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, muhtemelen PC, PlayStation ve Xbox gibi büyük platformlarda oynanabilecektir.

Survival: Fountain of Youth, multiplayer olarak oynanabilir mi?

Hayır, Survival: Fountain of Youth sadece tek oyunculu modda oynanabilir.

Oyunda kaç farklı adaya gidebilirim?

Oyunda 15’ten fazla farklı ada keşfedebilirsiniz. Her biri kendine özgü bir manzaraya, iklim koşullarına, flora, fauna ve kaynaklara sahiptir.

Oyunda hangi becerileri geliştirebilirim?

Oyunda güç, yemek yapma, deri yüzme, atış yapma gibi birçok beceriyi geliştirebilirsiniz. Daha fazla beceri geliştirmek için hayatta kalmalısınız ve yeni yetenekler kazanarak kendinizi geliştirmelisiniz.

Survival: Fountain of Youth indirmek için Steam Sayfası : Survival: Fountain of Youth

Yorum yapın