Teravit: Yeni Nesil Bir Aksiyon Oyunu Geliyor!

Teravit: Oyuncular Tarafından Yaratılan Bir Kum Havuzu Oyunu

Oyun Hakkında

Teravit, oyuncuların kendi dünyalarını yaratabildiği ve diğer oyuncularla paylaşabildiği bir kum havuzu oyunudur. Engelli parkurlarından PvP’ye, yarışlardan canavar avlarına kadar, Teravit sonsuz oyun imkanları sunar!

Oyun Özellikleri

Create

Dilediğiniz gibi dünyayı şekillendirin! 250’den fazla farklı biome arasından seçim yapabilir, ada boyutlarını değiştirebilir, binaları açıp kapatabilir ve daha fazlasını yaparak tamamen özelleştirilmiş bir dünya yaratabilirsiniz. Yüzlerce blok türü kullanarak her türlü boyutta dünya yaratabilirsiniz!

Kolay bir yapı kurulumu! Basit mekaniklerle blokları yerleştirerek herkes kolayca eğlenceli ve görsel olarak hoş bir dünya yaratabilir.

Oluşturduğunuz dünyada oynayın! Farklı oyun kuralları belirleyebilirsiniz. Tek bir tıklama ile hava durumu ve arka plan müziği gibi dünya ortamını da değiştirebilirsiniz, böylece hayal ettiğiniz oyunu özgürce yaratabilirsiniz.

Play

Eğlenceli ve benzersiz orijinal avatarların keyfini çıkarın! Avatar özelleştirme parçalarının bir kombinasyonunu kullanarak kendi benzersiz karakterinizi yaratabilirsiniz. Ayrıca, orijinal avatarlar oluşturmak için MagicaVoxel kullanarak yarattıklarınızı oyundaki mağazaya yükleyerek diğer oyuncuların satın almasını sağlayabilirsiniz. Kılıçlar ve yaylar da dahil olmak üzere çeşitli silahların yanı sıra, Teravit, havada süzülebileceğiniz \”Paraşüt\” gibi benzersiz taşımacılık araçları da sunar. Dünyayı keşfetmek için tüm tür silahları ve öğeleri kullanın!

Share

Bir kez oluşturduğunuzda, paylaşın! Dünyanız tamamlandığında, yükleyin ve dünyanın her yerindeki diğer oyuncuların keyfini çıkarmasını sağlayın. Yüklenen dünyalar çok oyunculu modda da oynanabilir. Diğer oyuncuların dünyalarını da oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte bina yapmaktan, maceralar yaşamaya, puanlar için rekabet etmeye kadar, \”Teravit\” dünyası eğlence için sonsuz fırsatlar sunar.

Oluşturmak için Kazan! Yüklediğiniz dünyalarda oluşturduğunuz öğeleri ve avatarları satıp dünyayı daha eğlenceli ve etkileşimli hale getirebilirsiniz. Orijinal avatarlar da oyundaki mağazada satılabilir. Başka bir oyuncu tarafından satın alındığında, satın alma miktarına göre yaratıcıya puan verilir. Puanlar, özel bir web sitesinde para veya oyun içi para birimiyle değiştirilebilir. Puanları kullanmak için, özel bir web sitesine erişmeniz ve oyun hesabınızı bağlamanız gerekecektir.

Oyun Hakkında Sık Sorulan Sorular

Teravit, hangi tarihte piyasaya sürüldü?

Teravit, 19 Nisan 2023 tarihinde CyberStep, Inc. tarafından piyasaya sürüldü.

Teravit, hangi türden bir oyundur?

Teravit, sandbox, 3D bina, voxel, online co-op multiplayer, co-op crafting, sandbox survival, karakter özelleştirme, macera, aksiyon, collectathon, fantasy, keşif, aksiyon-macera, casual, platformer, retro, 3D platformer

Teravit indirmek için Steam Sayfası : Teravit

Yorum yapın