Dungeon’da Kız Tavlama Oyunu Geliyor: Lies of P Geliştiricisi Tarafından!

NEOWIZ, Souls-Like Action Game Developer

NEOWIZ, bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürülecek olan souls-like aksiyon oyunu Lies of P’nin geliştiricisi olarak, Japon oyun şirketi GREE ile bir işbirliği duyurdu. İşbirliği kapsamında Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? adlı mobil oyun geliştirilecek. Oyun dünya çapında piyasaya sürülecek, ancak Çin’de yayınlanmayacak.

NEOWIZ ve GREE İşbirliğiyle Mobil Oyun Geliştiriliyor

Dungeon'da Kız Tavlama Oyunu Geliyor: Lies of P Geliştiricisi Tarafından! 1

Resmi açıklamaya göre, NEOWIZ bu oyunun geliştirme ve yayınlama işlemlerinden sorumlu olacak, GREE ise planlama konusunda gözetim ve yardım sağlayacak. Bu mobil oyunun türü, oynanışı ve piyasaya sürülme tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

NEOWIZ ve GREE’den Ortak Mobil Oyun Geliyor

NEOWIZ, Ağustos 2021’de çıkacak olan souls-like aksiyon oyunu Lies of P’nin geliştiricisi olarak, Japon oyun şirketi GREE ile bir işbirliği duyurdu. İşbirliği kapsamında Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? adlı mobil oyun dünya çapında piyasaya sürülecek, ancak Çin’de yayınlanmayacak.

NEOWIZ ve GREE İşbirliğiyle Geliştirilen Oyun

Dungeon'da Kız Tavlama Oyunu Geliyor: Lies of P Geliştiricisi Tarafından! 3

Dungeon'da Kız Tavlama Oyunu Geliyor: Lies of P Geliştiricisi Tarafından! 1

NEOWIZ, mobil oyun geliştirme konusunda Japon oyun şirketi GREE ile işbirliği yapıyor. İşbirliği kapsamında Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? temalı mobil oyun dünya çapında piyasaya sürülecek, ancak Çin’de yayınlanmayacak. Oyunun türü, oynanışı ve piyasaya sürülme tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Mobil Oyun Geliştiriliyor

NEOWIZ, souls-like aksiyon oyunu Lies of P’nin geliştiricisi olarak, Japon oyun şirketi GREE ile bir işbirliği duyurdu. İşbirliği kapsamında Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? adlı mobil oyun dünya çapında piyasaya sürülecek, ancak Çin’de yayınlanmayacak. NEOWIZ, oyunun geliştirme ve yayınlama işlemlerinden sorumlu olacak, GREE ise planlama konusunda gözetim ve yardım sağlayacak. Oyunun türü, oynanışı ve piyasaya sürülme tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

5 Sıkça Sorulan Soru

Oyunun türü ne olacak?

Oyunun türü henüz resmi olarak açıklanmadı.

Oyun ne zaman piyasaya sürülecek?

Oyunun piyasaya sürülme tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı.

Oyun hangi platformlarda yayınlanacak?

Hangi platformlarda yayınlanacağı henüz resmi olarak açıklanmadı.

Hangi şirketler oyunu geliştiriyor?

Oyunun geliştirme işlemlerini NEOWIZ üstlenirken, GREE ise planlama konusunda gözetim ve yardım sağlıyor.

Oyun nerede yayınlanacak?

Oyun dünya çapında piyasaya sürülecek, ancak Çin’de yayınlanmayacak.

Yorum yapın