Yeni Oyun: Testament – Yüksek İnsanların Düzeni

Testament: Yüksek İnsan Geliştirici Fairyship Games Yayıncı Fairyship Games Yayın Tarihi: 13 Temmuz 2023

Oyun Hakkında:

Testament, RPG ve Metroidvania elementleri barındıran, post-apokaliptik bir fantastik dünyada geçen birinci şahıs tek oyunculu bir aksiyon-macera oyunudur. Kılıç, büyü ve yayla zenginleştirilmiş farklı olasılıklar ve kombinasyonlarla karışık bir savaş sunar. Platform oyunları ve bulmacalarla doludur.

Oyun İncelemeleri:

Henüz kullanıcı yorumları bulunmamaktadır.

Oyunun Konusu:

Kardeşi Arva’nın ihanetinden sonra, akıl hastalığı krallığı ele geçirdi. Yüksek İnsanların ölümsüz kralı olarak oynayarak, krallığı ayakta tutacak bir yol izlemelisiniz. Kadim bir medeniyetin topraklarında çılgın bir diktatörün takipçileriyle mücadele ederken, kan tanrısının tapınakçılarına ve gelecek tehlikelere karşı savaşarak, kaybettiğiniz gücü geri kazanmalı ve kardeşiniz Arva ile yüzleşmek için daha fazlasını elde etmelisiniz. Siparişin seçilmişi olarak krallığın bekçisi olacak mısınız?

Oyunun Özellikleri:

Savaş:

Yeni bir kılıç dövüşü tarzını birinci şahıs bir kamera ile deneyimleyin. İnovatif kombinasyonlarla çeşitli büyülü büyüler açın ve düşmanlarınızı tuzaklara, felce uğratmaya ve yakmaya kadar kullanın. Yayınızı düşmanın zayıf noktasına karşı kullanın. Testament’in savaşı ne kadar çok yönlü ve derin olduğunu kendiniz görün.

Bulmacalar ve Platformlar:

Mekanik bulmacaları çözün ve platform becerilerinizi test edin. Bu denemeleri aşarak güçler kazanın ve dünyanın gerçeğini öğrenin. Dünya, karanlığın gözleriyle doludur. Bloker gözlerinizin yolunu kapar, emme gözleri diğer yaratıkların dokunulmazlıklarını verir ve gece getiricileri karartma indirir ve her şeyi sizin için daha zor hale getirir. Bu karanlık gözleri yok etmek için ışığın yayınızı kullanın.

Tüketilebilirler:

Oyundaki tekerleklerden tüketilebilirleri kullanın ve bu büyülü eşyaların etkilerini oynama stilinizde gözlemleyin. Bunlar birkaç güçlendirici sayılmaz, farklı ve harika etkilerini görmek için kullanın. Cimri davranmayın, bu eşyaları tekerleğinizde üretebilirsiniz.

Hikaye:

İki Yüksek İnsan kardeşin

Testament: The Order of High-Human indirmek için Steam Sayfası : Testament: The Order of High-Human

Yorum yapın