Testament: Yüksek-İnsanın Düzeni – Yakında Geliyor!

Testament: High-Human Developer Fairyship Games’un Sıralaması

Testament, RPG ve metroidvania unsurlarını barındıran birinci şahıs tek oyunculu aksiyon-macera oyunudur. Oyun, post-apokaliptik bir fantezi dünyasında geçiyor ve kılıç, büyü ve yay gibi farklı seçenekler sunan karışık bir dövüş sistemi ile zengin platform ve bulmacalar sunuyor.

Oyun Hakkında

Testament, Tessara’nın fantezi dünyasında geçen RPG ve Metroidvania unsurlarını barındıran bir aksiyon-macera oyunudur. Kardeşi Arva’nın ihaneti sonrasında, akıl almaz bir delilik krallığı ele geçirdi. Yüksek İnsanların ölümsüz kralı olarak oynayarak, krallığı hayatta tutmak için bir yol izlemeniz gerekiyor. Antik bir medeniyetin topraklarında deli bir diktatörün takipçileriyle mücadele ederken, kan tanrısına tapınanlarla savaşarak ve gelecek tehlikelerle yüzleşerek kaybettiğiniz gücü geri kazanmanız ve kardeşiniz Arva ile yüzleşmek için çok daha fazlasını yapmanız gerekiyor. Sıralamanın seçimi olarak krallığı koruyacak mısınız?

Savaş Sistemi

Testament, inovatif kombolarla birinci şahıs kamerasında yeni bir kılıç oynama deneyimi sunuyor. Düşmanlarınızı tuzaklamak, felç etmek ve yakmak için çeşitli sihirli büyüler açın. Düşmanın zayıf noktasına ok atmak için yayınızı kullanın. Hepsi öğrenin ve kendiniz için görün, Testament’in dövüşü ne kadar çok yönlü ve derin olduğunu.

Bulmacalar

Mekanik bulmacaları çözün ve platform becerilerinizi test edin. Bu deneyimleri aşarak, güçler kazanın ve dünyanın gerçeğini öğrenin. Dünya karanlığın gözleriyle dolu. Engellere neden olan blok gözleri, diğer yaratıklara sahip olan emici gözleri ve gece getiricileri, karanlık çöküşüne neden olur ve her şeyi sizin için daha zor hale getirir. Bu karanlık gözlerini yok etmek için ışık yayınızı kullanın.

Takviyeler ve Hikaye

Oyundaki çeşitli takviyeleri kullanın ve bu büyülü öğelerin oyun tarzınız üzerindeki etkisini görün. Bunlar sadece birkaç sayı ve pasif etkisi değildir, etkilerinin ne kadar farklı ve havalı olduğunu görmek için onları kullanın. Onları cimri olmayın, bunları çarkınızda yapabilirsiniz. İki Yüksek İnsan kardeş olan Aran ve Arva’nın hikayesinin bir parçası olun. Biri her şeyini kaybetmiş ama krallığı için savaşmaya kararlıyken, diğeri attığı krallığı

Testament: The Order of High-Human indirmek için Steam Sayfası : Testament: The Order of High-Human

Yorum yapın